Вуглеводна дієта для схуднення меню

Дана стаття зацікавить всіх тих, хто страждає від зайвої ваги і прагне схуднути, так як в ній буде представлена ​​наступна інформація: чи ефективна вуглеводна дієта для схуднення, як проводиться вуглеводна дієта, меню.

Напевно, кожна жінка мріє мати струнку й підтягнуту фігуру, у зв’язку з чим вона сідає на різні дієти, займається активними фізичними вправами, п’є лікарські препарати. Що не зробиш заради краси?

Проблема зайвої ваги завжди займало уми людства і призвело до того, що лікарі-дієтологи всього світу стали проводити дослідження, щоб розробити і запропонувати різні дієти для схуднення. У підсумку були розроблені і введені в дію такі дієти, як білкова, вуглеводна, дієта, заснована на дробовому харчуванні, «модель тарілки», дієта доктора Борменталя та інші. Кожна із зазначених дієт виразно ефективна і по-своєму впливає на зайву вагу людини. Одним може допомогти одна дієта, іншим — інша.

Але найбільш дієвою на сьогоднішній день вважається саме вуглеводна дієта для схуднення. У багатьох може виникнути природна реакція на вуглеводну дієту, адже саме вуглеводи є основним джерелом жирів і освіти надмірної ваги. Проте факт залишається фактом. Як би там не було, але дієтологи прийшли до такого висновку в результаті багаторічних досліджень і експериментів, а відгуки багатьох худнуть, саме за даною методикою, зайвий раз підтверджують цей факт. Найбільшою перевагою вуглеводної дієти є те, що вуглеводи представляють для організму людини основне джерело енергії і нормального функціонування.

Дотримуючись такий спосіб схуднення, можна скинути зайві кілограми і при цьому зберегти здоровий спосіб життя. У чому ж принцип схуднення по вуглеводної дієті? Суть зазначеної методики полягає в тому, щоб вживати в їжу тільки ті продукти, які містять велику кількість вуглеводів. Як же діє така дієта? Справа в тому, що існують так звані прості і складні вуглеводи. При вживанні складних вуглеводів підвищується рівень цукру в крові, за рахунок чого худне довгий час не відчуває голоду і потреби в їжі.

При дотриманні вуглеводної дієти худне повинен пам’ятати декілька правил. Їсти потрібно потроху і кілька разів на день. Виключаються всякі перекушування і закуски між кожним прийомом їжі. Важливе значення має рідина, її потрібно приймати якомога більше на весь період дієти.

Отже, який раціон харчування пропонує вуглеводна дієта? Меню наведено нижче.

Перший день. На сніданок переважно з’їсти одне невелике яблуко і випити стакан мінеральної води. На другий сніданок належить випити чашечку чорної кави і з’їсти трохи сиру, бажаного знежиреного. В обід слід поїсти тарілку пісного супу, ні в якому разі не насиченого. В полудень досить випитий стакан томатного соку. На вечерю можна з’їсти трохи знежиреного сиру.

Другий день. На сніданок дозволяється з’їсти шматочок відвареної курячої грудинки і тарілку овочевого салату. На другий сніданок краще випити чашечку кави і підкріпитися знежиреним сиром. В обід бажано приготувати запечену рибу і кабачки. В полудень, салат з креветками. На вечерю покладається трохи знежиреного сиру і стакан кефіру.

Третій день. На сніданок знову-таки трохи знежиреного сиру і чашка чорної кави. В обід переважно приготувати овочевий салат і рибу на пару. В полудень запекти овочі. На вечерю з’їсти знежирений сир і випити склянку томатного соку.

Четвертий день. На сніданок бажано з’їсти шматочок відвареної курячої грудки і тарілку овочевого салату. На другий сніданок випити чашечку чорної кави і поїсти трохи сиру. В обід запекти рибу і кабачки. В полудень приготувати салат з креветок. На вечерю обійтися знежиреним сиром і склянкою кефіру.

П’ятий день. На сніданок знежирений сир і чашка чорної кави. В обід приготувати овочевий салат і рибу на пару. В полудень, запекти овочі. На вечерю з’їсти знежирений сир і випити склянку томатного соку

. Шостий день. На сніданок приготувати червоний рис з курячою грудинкою. На другий сніданок спекти два-три картоплі і відварити рибу. В обід приготувати юшку. В полудень бажано з’їсти овочевий салат. На вечерю знежирений сир і трохи сметани.

Сьомий день. На сніданок дозволяється з’їсти трохи сиру і овочевий салат. На другий сніданок відварити курячу грудку. В обід можна спекти рибу і приготувати овочевий салат. В полудень запекти овочі. На вечерю з’їсти знежирений сир і яблуко.

Вже через тиждень дотримання дієти можна помітити результат.

Таким чином, у статті була розглянута вуглеводна дієта і приведено меню на тиждень. Однак, перед тим, як сідати на таку дієту, слід пройти медичне обстеження, щоб виключити наявність яких-небудь захворювань.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 + девятнадцать =