Вуглеводи. фруктоза – отрута. Як Схуднути Як зберегти молодість Програма контролю ваги й

Вуглеводи при лікуванні ожиріння знаходяться в в самому центрі уваги. Це основаня група речовин-носіїв енергії.

Вони представлені у вигляді:

–  складних вуглеводів (зернові продукти, коренеплоди, свіжі овочі і фрукти), їх ще можна назвати натуральними або необробленими вуглеводами. Вони повільно всмоктуються і не викликають різких підйомів рівня глюкози в крові.

–  легкозасвоюваних вуглеводів (цукор, мед, продукти, що містять їх: кондитерські вироби, цукерки, шоколад, варення, здоба і т.д.) – це вуглеводи фабричного або технологичного виробництва. Вони викликають різке підвищення цукру крові, а значить призводять до викиду великої кількості інсуліну.

У сучасному харчуванні легкозасвоювані вуглеводи превалюють. Цукор знаходиться практично у всіх продуктах фабричного виготовлення. Це сталося з наступних причин:

– Смак знежирених продуктів програє продуктам, де жиру достатньо. Виробники з метою підвищення смакових якостей додають в продукти цукор. Вам доведеться перебрати багато продуктів в універсамі (наприклад, консерви, ковбаси, соуси та ін.), Щоб знайти такий, який не містить цукру.

– Для збільшення терміну придатності виробники видаляють клітковину з продуктів і додають консерванти – вони дають неприємні відтінки смаку. Для їх нейтралізації в продукт додають. да, Цукор !

Подивіться на зображенні: Упаковка сервелат. Напружуючи зір і вивчіть складу.

ВАЖЛИВО!  Виробник зобов’язаний вказувати склад продукту, в порядку зменшення частки в продукті. У даній ковбасі цукор – основний компонент.

Все це призвело до того, що наш раціон перенасичений цукром. 

Це веде до надлишкової продукції інсуліну і феномену інсулін-резистентності. Це основна причина ожиріння.

Цукор (сахароза) – молекула, що складається з двох частин: глюкози і фруктози. Глюкоза – корисне, життєво важлива речовина. Фруктоза (або фруктовий цукор) – речовина, яка має дуже солодкий смак (глюкоза на смак не дуже солодка), але ніякої харчової цінності не несе. В організмі людини немає жодної біохімічної реакції, де б була потрібна фруктоза (12). В умовах, коли є надлишок вуглеводів (стан у всіх практично завжди) фруктоза переробляється абсолютно таким же чином, як і алкоголь! Один з побічних результатів метаболізму фруктози в печінці, є накопичення сечової кислоти,  яка порушує роботу ферменту, контролюючого вироблення оксиду азоту (NO). а він, у свою чергу, відповідає за зниження тиск крові (ось чому розвивається гіпертонія).

Цікавий факт: На початку 1990их років дослідники фармацевтичної фірми PIZER вивчали можливість застосування нововго препарату для лікування стенокардії. Цей препарат звільняв оксид азоту з ендотелію кровоносних судин. Вчені припустили, що це призведе до того, що по судинах буде протікати більше крові, а значить, це поліпшить постачання тканин (насамперед серця) киснем і пацієнт страждатиме від стенокардії менше. У процесі клінічних досліджень виявилося, що препарат не дуже ефективний і дослідження було вирішено припинити, а пацієнтам, на яких випробовувався препарат, було сказано повернути залишки препарату у фірму. Яке ж було здивування співробітників, що препарат повертали в основному порідіння, а чоловіки, під будь-якими приводами (втратив, вкрали.) Не віддавали препарат. Вчені почали розбиратися і з’ясували, що цей препарат відкриває судини не стільки в серці, скільки в. статевому члені, що веде до кращої і стійкою ерекції. Дослідження були продовжені. Так в 1996 році був відкритий препарат "Віагра", Який діє як свого роду "антогонист" сечової кислоти і вивільняє оксид азоту.

Робимо висновок: цукор – ворог ерекції і це науковий факт! 

Фруктоза, в клітинах печінки буде конвертована в "погані" жири (ЛПНЩ або "поганий холестерин"), Які можуть відкластися у вигляді бляшок в судинах і органах.

Однак самий, мабуть, шкідливий ефект полягає в тому, що фруктоза викликає зміни в мозку, які нагадують дію опадів, тобто виникає психічна залежність. Фруктоза Синергіст (підсилювачем) екзогенних опіатів (найнебезпечніших наркотиків: морфіну, героїну) (34), що веде до почуття "щастя" при вживанні цукру. Героїнові наркомани воліють солодке, так як виявлена ​​залежність: чим більше наркоман їсть цукру, тим менше йому потрібна доза наркотику (34).

Фруктозою неможливо насититися і її хочеться все більше і більше. Цікаво, але коли цукор був вперше відкритий, він використовувався як наркотик!

Дослідження показують, що у фаст-фудах людина замовить більше їжі, якщо спочатку вип’є стакан газованої коли.

У цьому виявляється антидепресивну дію фруктози: солодке дає в мозку ілюзію радості і щастя.

"Злізти" з фруктозно залежності потребують великих зусиль.

Справедливості заради, потрібно сказати, що природою передбачений ОДИН корисний шлях використання фруктози: у процесі виснажливої ​​фізичного навантаження, коли печінка використовувала всі запаси глікогену і перевела в глюкозу (для роботи м’язів). фруктоза доведеться до речі!


У клітинах печінки є можливість перевести її в глікоген, а потім у глюкозу. Цей стан характерно для спортсменів-марафонців, коли вони близькі до фінішу. А тепер, мій друг, дайте відповідь, коли Ви востаннє пробігали без зупинки марафонську дистанцію (42 км 195 метрів ).

На жаль, д ІНШІ можливостей корисного використання фрукози вам не представиться.   

– " Ну як же так", – Скажете ви. – " А як же фрукти, там є фруктоза? Ми ж їх їмо і не отруїлися поки?" Абсолютно вірно! Фруктоза, яка знаходиться у фруктах, нам не небезпечна, оскільки вона міститься не в чистому вигляді, а разом з целюлозою:  вона (непереварима клітковина) як абсорбент, не дасть всмоктатися всій фруктозі. Вона буде доставлена ​​до товстого кишечника, де буде утилізована бактеріями, які життєво нам необхідні. Фруктоза – їжа для них, а не для нас! Ось чому споживання фруктів корисно ЦІЛКОМ. Подивіться: в одному яблуку близько 10-15 грам фруктози, а в обьеме соку, рівному одному яблуку, вже 40-60 грам і вона не врівноважена клітковиною (целюлозою).

Однак якщо ми будемо споживати фрукти в непомірному кількості (у разі "фруктових", "яблучних" дієт), то бактеріям буде дуже привільно: вони розмножаться і будуть виробляти багато газів. У всьому потрібна поміркованість! Від надміру фруктози живіт пучить або від жиру або від газів. Вибирайте!

Важливо запам’ятати

Фруктоза, як складова частина молекули цукру є хронічним отрутою для нашого організму і причиною багатьох хронічних захворювань та ожиріння (12).

Розумне споживання цілих фруктів корисно для правильного харчування нашої мікрофлори кишечника.

Пацієнту з ожирінням вживання цукру і окремо фруктози категорично протипоказано!

Перед покупкою продукту скрупульозно вивчаємо його складу. Якщо серед компонентів ви знаходите слово "цукор" або "фрукторие" (або слова-замінники: "кукурудзяний сироп ", "патока ", "глюкозо-фруктозний сироп "), То такий продукт залишаємо на прилавку: він вам шкідливий.

Боротьба з підвищеним вмістом вуглеводів в крові і нечутливістю клітин до інсуліну – основа змін у харчуванні.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Прості вуглеводи. Цукор – глюкоза фруктоза сахароза лактоза мальтоза

    У цій статті ми хотіли б прояснити такі поняття, як цукор і вуглеводи, прості і складні вуглеводи, що корисно, а з чим краще не перестаратися. Зробити ми це спробуємо в простій і доступній формі,…

  • Вуглеводи, фруктоза

    Вуглеводи, фруктоза Нам буде потрібно: Вуглеводи Фруктоза Отже, виробляємо стежать діяння і отримуємо 100% результат. Фруктоза – один з найбільш поширених моносахаридів. Цей вид вуглеводних сполу…

  • Повільні вуглеводи – джерела, список продуктів (таблиця)

    Починаючи вести здоровий спосіб життя, перше, на що потрібно звернути увагу – правильне харчування. Для здорового та раціонального харчування людина повинна вживати достатню кількість всіх складо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 10 =