Вправи з обручем для схуднення

Обруч – дивовижний спортивний інвентар, який то згадують, то забувають, а тим часом це дійсно ефективний засіб для того щоб створити красиву, струнку талію. Проти анатомії, звичайно, нічого не зробити, і не у всіх це місце яскраво виражено. Однак домогтися максимально хорошого ефекту при регулярних тренуваннях можна в короткий термін. Головне регулярно виконувати фізичні вправи з обручем.

Що дають вправи з обручем?

Коли ви крутите обруч, вам доводиться сильно напружувати м’язи живота. Завдяки цьому вони зміцнюються, і ваш м’язовий каркас стає твердим і суворим, а об’єм талії скорочується. Через масажного ефекту, який, до речі кажучи, дає не тільки спеціальний, але й будь-який інший обруч, відбувається приплив крові і жирові клітини розщеплюються найбільш інтенсивно.

Вправи з обручем для талії: вибираємо обруч

До речі, якщо говорити про те який обруч краще для схуднення. то відмінності в деяких випадках дійсно великі:

  1. Полегшені обручі. Це найперша щабель для тих, у кого нульова фізична підготовка. Зробити талію з ним не вийде, якщо тільки не крутити його дуже довго.
  2. Розбірні обручі. Зараз такі моделі в моді, проте вони, як правило, недовговічні і в результаті регулярного використання розсипаються. Єдиний плюс – при бажанні його можна наповнити чим-небудь і тим самим погіршити, використовуючи його і на першій стадії тренувань, і на наступних.
  3. Масажні обручі. Вправи з масажним обручем не підходять новачкам, а ось тим, чий прес вже звик до навантажень, займатися з ним досить просто. Особливої ​​ролі в справі схуднення масажні кульки не грають.
  4. Обтяжені обручі. Ці обручі створені для тих, хто вже має непоганий прес, і вони ж на сьогоднішній день – найефективніші. Кожне тренування з таким обручем коротше інших за часом, але ефективніше. Спочатку буде складно, але якщо починати з малого часу, результати будуть відмінними.
  5. Гнучкі обручі (обтяжені або легені). По суті це навіть не обруч, а цілий тренажер, до якого, як правило, додається і диск з можливими вправами за допомогою обруча. Якщо вам потрібні саме тренування для талії, і ви вирішили крутити обруч, то вам немає сенсу купувати таку модель, яка передбачає цілий комплекс вправ з обручем-тренажером.

В ідеалі вправи з обручем для преса варто спочатку виконувати з класичним варіантом, а потім переходити на обважений або масажний. Найшвидший ефект дає саме 2,5-3 кілограмовий обруч.

Вправи з обручем для схуднення

Як правило, використовують вправи з обручем для схуднення живота, проте ці заняття, як і будь спортивне тренування, змушує організм активно спалювати калорії, а значить, схуднення буде проходити цілком всього організму. А якщо до нього додати правильне харчування, то вага незабаром стане рівно таким, яким ви хочете.

  1. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, шкарпетки в сторони.
  2. Покладіть обруч на талію, напружте прес і виконуйте кругові рухи. Працює корпус від колін до шиї.
  3. Міняйте напрямок крутіння, темп і позу, коли будете крутити обруч цілком упевнено.

Починати слід із звичайним обручем по 5 хвилин, з обтяжені – по 1 хвилині вранці і ввечері. Поступово нарощуйте кількість хвилин. Займатися з простим обручем потрібно по 30-40 хвилин на день (бажано за один підхід). Можна займатися двічі на день. Якщо ж обруч обважений, достатньо 15-20 хвилин. Для посилення ефекту також рекомендується займатися двічі на добу.

Щоб ускладнити завдання, можна крутити одночасно два обруча – але це для просунутих спортсменів, коли з одним буде занадто легко.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =