Вівсяні пластівці геркулес, вівсянка — користь, вітаміни, калорійність. Поради дієтолога, вівсянка геркулес калорійність

Овес відноситься до сімейства зернових, а отже містить складні вуглеводи головне джерело щоденної енергії. Овес складається з покриву висівок, ендосперму і зародка. З вівса виробляють вівсяні пластівці, висівки і вівсяну муку. Вівсянка це цільне зерно вівса.

А ось геркулесовая кашу виробляють з вівса шляхом характерною для зерна обробки: спочатку видаляють з зерен вівса оболонку і відокремлюють зародки, а потім відбувається пресування зерна в найтонші пелюстки. Харчова цінність на 100 г продукту вівсяних пластівців геркулес Білки — 12,3 гр
Жири — 6,2 гр

Вуглеводи — 61,8 гр
Моно-і дисахариди — 1,2 гр
Крохмаль — 60,1 гр

Зола — 1,7 гр
Насичені жирні кислоти — 1,4 гр
Ненасичені жирні кислоти — 4,48 гр

Калорійність — 352 кКал Багата кальцієм, вівсянка сприятлива для зубів і кісток.

Що міститься в ній елемент інозитол допомагає знизити рівень холестерину в крові і перешкоджає утворенню холестеринових бляшок. Легкоусвояемая клітковина допомагає роботі травної системи.

Ідеальна для лікування і профілактики гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Низький глікемічний індекс дозволяє діабетикам включати овес в свій раціон.
Головні корисні речовини вівсянки це так звані бета-глюкан особливі харчові волокна, які розчиняються і перетворюються на в’язку масу, що зв’язує холестерин. Їх корисні властивості були доведені в сорока серйозних дослідженнях. Після цього в США офіційно дозволили на упаковках писати наступну інформацію: Розчинні харчові волокна в вівсяній каші можуть зменшити ризик розвитку серцевих хвороб, якщо вони використовуються як частина дієти, що містить мало насичених жирів і холестерину.

Інформація про необхідність обмеження шкідливих жирів і холестерину обов’язкове. Адже без неї можна зрозуміти, що для здоров’я треба їсти побільше вівсянки. Це не так. Скільки каші потрібно з’їдати?

Налягаючи на вівсянку, легко погладшати, і тоді вона буде не перешкоджати, а допомагати розвитку хвороб серця і діабету.
Денна доза бета-глюкана 3 грами. Стільки його міститься в 5060 грамах геркулесових пластівців. Вітаміни Вітамін E — 3,2 мг

Вітамін B1 (тіамін) — 0,45 мг
Вітамін B2 (рибофлавін) — 0,1 мг

Вітамін B6 (піридоксин) — 0,24 мг
Вітамін E (ТЕ) — 1,6 мг
Вітамін (ніацінового еквівалент) — 4,6 мг
Мікроелементи Залізо 3,6 мг
Цинк 3,1 мг

Марганець 3,82 мг.

Вівсянка геркулес калорійність

Прочитати статтю повністю.

You May Also Like