Вівсяні пластівці геркулес, вівсянка – користь, вітаміни, калорійність. Поради дієтолога, вівсянка геркулес калорійність

Овес відноситься до сімейства зернових, а отже містить складні вуглеводи головне джерело щоденної енергії. Овес складається з покриву висівок, ендосперму і зародка. З вівса виробляють вівсяні пластівці, висівки і вівсяну муку. Вівсянка це цільне зерно вівса.

А ось геркулесовая кашу виробляють з вівса шляхом характерною для зерна обробки: спочатку видаляють з зерен вівса оболонку і відокремлюють зародки, а потім відбувається пресування зерна в найтонші пелюстки. Харчова цінність на 100 г продукту вівсяних пластівців геркулес Білки – 12,3 гр
Жири – 6,2 гр

Вуглеводи – 61,8 гр
Моно-і дисахариди – 1,2 гр
Крохмаль – 60,1 гр

Зола – 1,7 гр
Насичені жирні кислоти – 1,4 гр
Ненасичені жирні кислоти – 4,48 гр

Калорійність – 352 кКал Багата кальцієм, вівсянка сприятлива для зубів і кісток.

Що міститься в ній елемент інозитол допомагає знизити рівень холестерину в крові і перешкоджає утворенню холестеринових бляшок. Легкоусвояемая клітковина допомагає роботі травної системи.

Ідеальна для лікування і профілактики гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту. Низький глікемічний індекс дозволяє діабетикам включати овес в свій раціон.
Головні корисні речовини вівсянки це так звані бета-глюкан особливі харчові волокна, які розчиняються і перетворюються на в’язку масу, що зв’язує холестерин. Їх корисні властивості були доведені в сорока серйозних дослідженнях. Після цього в США офіційно дозволили на упаковках писати наступну інформацію: Розчинні харчові волокна в вівсяній каші можуть зменшити ризик розвитку серцевих хвороб, якщо вони використовуються як частина дієти, що містить мало насичених жирів і холестерину.

Інформація про необхідність обмеження шкідливих жирів і холестерину обов’язкове. Адже без неї можна зрозуміти, що для здоров’я треба їсти побільше вівсянки. Це не так. Скільки каші потрібно з’їдати?

Налягаючи на вівсянку, легко погладшати, і тоді вона буде не перешкоджати, а допомагати розвитку хвороб серця і діабету.
Денна доза бета-глюкана 3 грами. Стільки його міститься в 5060 грамах геркулесових пластівців. Вітаміни Вітамін E – 3,2 мг


Вітамін B1 (тіамін) – 0,45 мг
Вітамін B2 (рибофлавін) – 0,1 мг

Вітамін B6 (піридоксин) – 0,24 мг
Вітамін E (ТЕ) – 1,6 мг
Вітамін (ніацінового еквівалент) – 4,6 мг
Мікроелементи Залізо 3,6 мг
Цинк 3,1 мг

Марганець 3,82 мг.

Вівсянка геркулес калорійність

Прочитати статтю повністю.