Вівсяна дієта для схуднення на тиждень, місяць і 3 дні, рецепт вівсянки, відгуки дієтологів і схудлих

У століття особливої ​​актуальності дієтології, різних систем харчування і всього, що, так чи інакше, пов’язане з контролем маси тіла, досить складно не розгубитися в різноманітті різноманітних «чудодійних» рецептів і дієт. Чому ж віддати перевагу в боротьбі за здорове і красиве тіло?

Все в одному: схуднення, омолодження і очищення організму

Популярна вівсяна дієта для схуднення відома борцям за стрункість давно. Таке просте і звичне блюдо як вівсяна каша не одне десятиліття славиться своїми доброчинними якостями:

  1. Вівсяні пластівці на воді займають одну з лідируючих позицій в таблиці «індексу ситості» — порівняно нового параметра цінності їжі, введеного австралійськими дієтологами. Чим більше відчуття ситості дає порція продукту, чим довше їжа здатна утримувати стабільний рівень цукру в крові, тим вище цей показник.
  2. Вівсяна каша, навіть приготовлена ​​на воді без додавання фруктів або горішків, є джерелом мікроелементів, необхідних системам організму для повноцінного виконання функції самоочищення. Тобто вівсяна дієта для схуднення — це не тільки спосіб позбутися кількох кіло, а й «генеральне прибирання» для всіх систем організму, в ході якої буде виведено більшість токсинів, калових каменів і шлаків.
  3. Дієта на вівсяної каші — фаворит людей, що приділяють увагу фізичним навантаженням. Справа в тому, що вівсяна каша — один з кращих видів «палива» для організму. Будучи джерелом «правильних» вуглеводів і, при цьому, не перевантажуючи калорійність раціону, вівсяна каша на воді поставляє в організм потужний енергетичний ресурс, дозволяючи ефективно займатися будь-яким видом спорту і нарощувати м’язову масу.
  4. Раціон багатий вівсяною кашею — перевірений поколіннями рецепт молодості. Справа знову ж в унікальній харчової цінності і багатою насиченості корисними речовинами. Крім того, що існує безліч ефективних способів використання вівсяних пластівців зовнішньо (для вмивання, в якості очищає і отбеливающей маски, для обгортання і т. Д.), Дієвим методом омолодження буде і просто щоденне вживання вівсяної каші, калорійність якої дозволяє уникнути жорстких обмежень порцій . Снідаючи нею тиждень, результати буде нескладно побачити в дзеркалі.

Варіанти вівсяної дієти

Вівсяна дієта для схуднення хороша тим, що її можна «налаштувати» під певні цілі і пріоритети в досягненні тих чи інших показників. Так, фруктова складова, включена в рецепт Щорання вівсяної каші на воді, посприяє значному підвищенню працездатності і енергійності. Меню вегетаріанців, які отримують білок тільки рослинного походження, збагатить рецепт каші на молоці — калорійність раціону істотно не зросте, а добова норма по нутриентам буде заповнена.

Відгуки любителів і професіоналів спорту дають підстави стверджувати, що каша на воді вранці дає відмінні результати — особистий прогрес за тиждень становить 15% -30% силових показників.

Розглянемо варіанти схуднення на вівсяної каші докладніше.

Класичний варіант

Класична вівсяна дієта на тиждень передбачає вживання каші «соло» — на воді або молоці (жирністю не більше 1%) без будь-яких добавок. Виняток можна зробити у випадку, якщо дієта продовжується на 10 днів — в один із днів рецепт каші на воді може передбачати додавання 1 ч. Л. меду або жменьку горіхового асорті. Без обмеження можна вживати зелень і овочі (картопля і бобові виключені), а раз на 3 дні в першій половині дня можна з’їдати 400-600 гр. фруктів. Відгуки тих, хто застосовував таке меню для схуднення, свідчать, що результати в середньому становлять 2-7 кг за тиждень, залежно від індивідуальних особливостей.

Вівсяно-білкова дієта

Не менш ефективна вівсяно-білкова дієта буде гідно оцінена тими, хто прагне не тільки до радує око показаннями ваг, але і до підтягнутості тіла і м’язовому тонусу. Така дієта має на увазі меню збагачене протеїном (переважно тваринного походження). Протягом дня необхідно з’їдати по дві порції вівсяної каші і по дві їжі, багатої білком — птахи, всіх видів риби, нежирної яловичини і телятини. Користь очевидна: протеїн здатний надовго насичувати організм, крім того без участі білка неможливо будова жодної з тканин організму.

Важлива умова: вівсянку і білкову їжу необхідно приймати суворо роздільно, з інтервалом не менше 2,5-3 годин.

Дієта дозволяє доповнювати кожний прийом їжі порцією овочів. Якщо дотримуватися такого меню місяць, то користь і результати у вигляді схуднення аж до 12 кг і збільшення сухої м’язової маси, будуть досягнуті без особливих труднощів. Якщо потрібно експрес-метод, то така дієта відмінний варіант. Головне — трохи «посилити» кожен рецепт: каша виключно на воді, порція фруктів не частіше одного разу на 3 дні, добова калорійність раціону повинна бути в межі 1500 ккал. Дотримуючись такого плану харчування тиждень — 10 днів, істотне схуднення буде гарантовано.

Вівсяно-кефірна дієта

Вівсяно-кефірна дієта підійде тим, хто страждає від шлунково-кишкових недуг і зважаючи на це не може вибрати щадний і дієвий рецепт зниження ваги. Така дієта відрізняється м’яким впливом на ШКТ, збалансованим меню і прийнятними темпами схуднення за тиждень або 10 днів (в залежності від того які результати необхідно досягти) — суцільна користь. Правила складання меню аналогічні для всіх дієт на основі вівсяної каші: тотальне виключення солодкого, заборона на алкоголь, а також табу накладає дієта на багаті крохмалем або цукром овочі та фрукти (хурма, нектарин, виноград, картопля, банан, бобові та ін. Виведуть калорійність раціону за допустимі межі).

Дотримуватися такого плану харчування рекомендується місяць. У разі необхідності у подальшій втраті ваги, найкраще підкоригувати раціон і перейти, наприклад, на дієту багату фруктами. Фруктово-вівсяна заповнить нестачу вітамінів, а крім того, навіть якщо схуднення не є самоціллю, дієта на основі вівсяної каші і фруктів — мабуть, найкращий початок кожного дня.

Яєчно-вівсяна експрес-дієта

До методів екстреної корекції ваги відноситься яєчно-вівсяна дієта. Її меню складається тільки з вівсяної каші на воді і яєць (не більше 4) протягом дня. Так як таке меню досить одноманітно, ця дієта доцільна для застосування строком на 3 дні — максимум тиждень. Думки дієтологів єдині — настільки низька калорійність раціону тривалий час небезпечна для здоров’я. Тому, насолоджуючись отриманими через 3 дні або тиждень результатами важливо не податися спокусі харчуватися таким чином місяць.

Результати та відгуки

Дієта, побудована на меню із зерен вівса, обгрунтовано користується популярністю зважаючи очевидної користі для організму і оптимальному темпу схуднення. Доступність, користь і бюджетность роблять цю дієту зручною, а досить великий список дозволених продуктів і достатня калорійність дозволяють вибрати для кожного прийому їжі рецепт, який буде не тільки корисним, але і апетитним!

Таким чином, якою б строк не був виділений для приведення тіла в форму, 3 дні, 10 днів або місяць, приємні оку трансформації гарантовані!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − 5 =