Вивести мурах з квартири – чи легко це зробити

         Всі знають про те, що в природі все влаштовано мудро. Кожна жива істота виконує свою корисну функцію. Однак іноді трапляється, що будучи сусідами з людьми і поселяясь в людських оселях, деякі представники фауни доставляють масу незручностей. Таким прикладом є мурахи. Найчастіше вони заводяться в будинках у запасливих господинь. Вивести мурах з квартири – чи легко це зробити? Даний розділ дасть відповідь на це питання.

Найпрацьовитіших комах в світі знають навіть діти. Йдеться про мурах. Вони надзвичайно корисні для природи, проте коли ці комахи поселяються в будинку людини, то думка про них різко змінюється. Вони завжди приходять у великій кількості і гордо простують по всій квартирі – без сорому і обмежень.

Бажання людини скоріше вивести мурах з квартири часто обумовлено тим, що їх колонії досить швидко псують запаси продуктів (м’ясо, молочні продукти, крупи, хліб), а також взуттєвої крем, мило, зубну пасту і т.п. На щастя, вони не кусаються і не викликають алергію, на відміну від клопів. Багато фахівців зі знищення тарганів у Москві відзначають, що позбутися від мурашок досить нескладно. Головне, вчасно вжити необхідних заходів.

Різновидів мурах багато, але самим невразливим і незнищенних вважається фараонів або домовик мураха. Його хід по планеті почалося з Єгипту, і тепер він поширений на п’яти континентах. В умовах природи ці комахи мешкають в тропічних широтах. До нас вони були завезені з теплих країн, можливо – з фруктами та іншими товарами. Будучи теплолюбними істотами, вони нерідко знаходять притулок в теплому і багатому на їжу людське житло. Жити на вулиці в нашому кліматичному поясі вони просто не можуть. Прагнучи вижити, комахи постійно знаходять для себе нові будинки і квартири, господарі яких рідко бувають раді такому сусідству, всіма силами намагаючись вивести мурах.

В одному мурашиному сімействі зазвичай живуть самки і самці. Основну чисельність складають робочі мурашки (статевонезрілі самки), які зайняті видобутком їжі та доглядом за потомством. Личинки комах не можуть харчуватися самостійно, тому дорослі особини годують їх. При сприятливих умовах чисельність особин у гнізді може досягати 300-500 тисяч, і тоді вивести мурах з квартири – досить важке завдання. Розмноження в мурашиному гнізді відбувається безперервно і не залежить від сезону. Цікава особливість цих теплолюбних комах в тому, що якщо температура повітря опускається нижче 7 градусів тепла, вони впадають у сплячку.

Хоча раціон мурах досить різноманітний, воліють вони білкову та багату вуглеводами їжу. Крім продуктів з ваших запасів, ці комахи можуть харчуватися відходами, разложившимися продуктами, поперемінно контактуючи і з тими, і з іншими. Це робить їх переносниками різних найнебезпечніших захворювань. Тому вивести мурах з квартири потрібно якомога швидше. У наших квартирах комахи знаходять собі притулок в самих важкодоступних місцях – за кахельною плиткою і обшивкою, під статевим покриттям і плінтусами, в перекриттях між поверхами. Тим, хто коли-небудь намагався позбутися від клопів. дана проблема знайомі – гнізд може бути досить багато, і вони, як правило, розташовуються скрізь. Тому виявити мурашиний будинок і вивести комах з першого разу буває досить складно.

Одна з рекомендацій, як вивести мурах з квартири – позбутися "глави" клану, тобто матки, яка дає життя новим особинам. Використовуючи традиційні види інсектицидів, ви зможете позбутися тільки від частини робочих особин, але будуть приходити нові й нові. Цілком можливо, що мурашине гніздо знаходиться навіть не у вашій квартирі, а у когось із сусідів. Якщо виявити осередок не вдалося, тоді доведеться йти манівцями. Найкращий спосіб – харчова приманка з отруйною речовиною. Робочі мурахи самі принесуть її в гніздо, при цьому інші не будуть відчувати бажання розбігтися, як від отпугивающих запахів і засобів. Вона повинен мати пролонговану дію, щоб нічого не підозрюючи мураха встиг донести її до гнізда і нагодувати самок, а також личинок. Тоді знищення мурах у квартирі завершиться в короткі терміни.

Як вивести мурах з квартири своїми силами? Відомий народний рецепт для виготовлення такої приманки в домашніх умовах. Для цього потрібно змішати по 1 столовій ложці гарячої води і меду, півтори ст. ложки цукру, 1/3 ст. ложки бури і 2 чайні ложки гліцерину. Все це розчинити на слабкому вогні і перелити в ємність, залишивши на "маршрутах" мурах. Це дозволить вивести комах протягом декількох місяців.

Є і готові препарати на основі бури. Це різні порошки для приготування приманок з додаванням цукру і яєчного порошку, а також рідкі засоби, які необхідно самостійно змішувати з цукром. Крім бури, використовують і інші отруйні речовини. Деякі виробники випускають отруєні пастки з сульфторамідом. Його перший ефект проявляється приблизно через 14 днів, а ще через 10 днів гине вся колонія.

Для того щоб захід по боротьбі з мурахами пройшло успішно, радять перед використанням отрут підгодувати їх. У тих ділянках квартири, де ви помічали мурах найбільш часто, потрібно протягом декількох днів розкладати яєчний жовток або сире м’ясо. Так ви створите постійні «пункти» прикорму, куди комахи будуть приходити за їжею постійно.

Зазвичай в панельних будинках питання, як вивести мурах з квартири – це загальна тема для багатьох мешканців. У пошуках джерела їжі цим комахам не властиво ділити територію на «вашу і нашу», тому вони без сорому пересуваються з одного житла в інше. Якщо ви живете в багатоквартирному будинку, то слід поговорити з сусідами. Можливо, це не тільки ваша проблема і вирішувати її треба колективно. Боротьба з мурашками – не такий складний і дорогий процес, як вивести клопів з квартири.

Не варто нехтувати і профілактичними заходами. Найчастіше мурахи поселяються в будинках запасливих господинь або тих, хто не особливо засмучений переповненим відром для сміття, не любить прибирати залишки їжі зі столу, мити посуд. Тому найефективніший спосіб профілактики появи мурах в будинку – турбота про чистоту вашого житла.

Найбільш швидкий і зручний метод, як вивести мурах з квартири – звернутися в спеціальні організації, що займаються дезінсекцією професійно. Якщо ваш час занадто дорого вам, щоб витрачати його на боротьбу з комахами, дана послуга допоможе вам вивести непрошених квартирантів максимально швидко і просто. Крім того, послуги з очищення приміщення від мурашок вважається менш складними, ніж, приміром, знищення клопів ціна. відповідно, теж буде нижчою. Фахівці служб дезінсекції зазвичай мають досвід у подібних питаннях і знають перевірені засоби, які допоможуть вам з першого разу і напевно. Крім того, на дезінсекцію зазвичай надається гарантія, і ви можете бути впевнені, що протягом тривалого часу мурахи у вашому житло не з’являться.


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як вивести мурах

    Домашні мурахи проникають куди завгодно, поїдають солодощі та м’ясні продукти, а так само можуть пошкодити одяг і стати переносниками збудників різних захворювань, розносячи різні бактерії. Щоб в…

  • Плями від пластиліну як їх вивести Кращі способи Прекрасна Половина

    Складно знайти дитину, яка не любить ліпити з пластиліну. А для мам ця мила дитяча радість нерідко обертається додатковими клопотами і турботами – адже вивести плями від пластиліну з одягу, м’яки…

  • Як вивести зайву рідину з організму для схуднення

    Переймаючись питанням про те, як вивести зайву рідину з організму для схуднення. не багато хто дівчата усвідомлюють, чи потрібна їм ця процедура взагалі. Часто надлишки рідини, звичайно, заважают…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 20 =