ВІТРУМ ЛІФТ-СКІН Q10 знайдений рецепт молодості!

Про серії ВІТРУМ БЬЮТИ

ВІТРУМ БЬЮТИ – Це колекція вітамінів краси для жінок різного віку. Здорова свіжа шкіра, густі блискуче волосся, міцні нігті, доглянуті руки – основні ознаки жінки, яка стежить за собою і хоче зберегти привабливість в будь-якому віці. Сучасна жінка вибирає комплексний підхід до підтримки краси і здоров’я. Дієти, б’юті-програми не дають того результату, який хотіли б бачити жінки, намагаючись зберегти свою молодість. Шампуні та бальзами з лікувальним ефектом, вживання великої кількості води, відновлювальні маски, процедури для шкіри, нігтів і волосся безсилі, якщо в організмі жінки не вистачає потрібних вітамінів і мікроелементів.

Для того щоб жінка була завжди красивою, компанія Unipharm розробила унікальну колекцію вітамінів краси. Багато жінок вже встигли оцінити комплекси ВІТРУМ БЬЮТИ . які відновлюють, підтримують і продовжують красу і молодість жінки в залежності від потреб віку, підсилюють ефект від доглядають процедур і використання косметичних засобів.

Для дівчат 18+ створений ВІТРУМ БЬЮТИ – комплекс, що містить вітаміни, мінерали, амінокислоти і екстракт польового хвоща, він спрямований на поліпшення стану шкіри, волосся і нігтів. Жінкам 30+ призначений ВІТРУМ БЬЮТИ ЕЛІТ – інтенсивний Anti-age комплекс з багатою формулою вітамінів, мінералів, амінокислот і рослинних екстрактів для збереження краси та молодості, він відновлює колагенові волокна, активує енергію клітин. Після 45 років жінкам рекомендований Вітрум® Б’юті Люкс – спеціальний комплекс з посиленою формулою для боротьби з віковими змінами, він сприяє заповнення дефіциту вітамінів і мінералів, активної мінералізації кісткової тканини і зміцненню судин, поліпшенню мозкового кровообігу і пам’яті, відновленню живлення шкіри зсередини. Комплекс ВІТРУМ ЛІФТ-СКІН Q10 -експерт По догляду за шкірою, що доповнює унікальну колекцію ВІТРУМ БЬЮТИ .

ВІТРУМ ЛІФТ-СКІН Q10 -це Лікарський комплекс, що містить споріднений шкірі коензим Q10, спрямований на омолодження шкіри. Поєднання чотирьох компонентів, що входять до складу (коензим Q10, біофлаваноїди цитрусових, екстракт виноградних кісточок, вітамін Е), допомагає домогтися відчутних результатів у боротьбі з віковими змінами шкіри.

ВІТРУМ ЛІФТ-СКІН Q10 0 допомагає шкірі зберегти молодість, протистояти негативним оточуючим факторам, ефективний для захисту від УФ променів. ВІТРУМ® ЛІФТ-СКІН Q10 зберігає шкіру пружною і еластичною, уповільнює процес старіння. Властивості препарату обумовлені присутністю в ньому чотирьох потужних антиоксидантів, які запускають і реактивується 4 важливих процесу, ефективність яких визначає здоровий вигляд і красу шкіри: регенерація, зволоження, живлення і захист.

Особливості Коензиму Q10:

Коензим Q10 (убіхінон) міститься в кожній клітині людського організму. Убихинон бере участь в диханні клітин, підтримує біоенергетичні реакції в мітохондріях. В організмі зрілої людини знаходиться всього один грам коензиму, і його недолік відразу ж відчувається і позначається на самопочутті людини. Клітини не утворюють потрібну енергію. При незначному дефіциті коензиму людина стає млявою, сонливою, рано старіє, втрачає працездатність. Якщо дефіцит коензиму становить 75 відсотків, стан людини погіршується настільки, що може призвести до летального результату. Коензим Q10 має специфічний вплив на шкіру, здатний захищати її від ультрафіолету, від вільних радикалів, запобігати її руйнування і старіння, оскільки в шкірі зберігаються жирні кислоти, не руйнується колаген та еластин. Як результат – здорова шкіра без сухості. Коензим Q10, на відміну від інших вітамінів, що поставляються в організм разом з їжею, може утворюватися безпосередньо в організмі. Але при старінні його вироблення знижується. Біологічний вік людини безпосередньо пов’язаний з рівнем коензиму. Щоб заповнити дефіцит цього важливого речовини, потрібно почати отримувати його ззовні з харчовими добавками і вітамінами. Одним з таких засобів, здатним заповнити дефіцит коензиму, є ВІТРУМ® ЛІФТ-СКІН Q10.

Щоб запобігти раннє старіння організму і в’янення шкіри рекомендується приймати ВІТРУМ ЛІФТ-СКІН Q10 з 30 років, по одній таблетці на день під час їжі.

Або читайте оригiнал here.


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + twenty =