Віск. Бджолиний віск.

У момент виділення воску колір його білий. Віск, витоплений з новоотсроенних стільників, теж білий або світло-жовтий. Желтинй відтінок воску виходить при його змішуванні з прополісом. З часом стільники темніють внаслідок нашарування НЕ-воскових компонентів (ексременти і кокони личинок, прополіс, квітковий пилок і т.д.) Колір витопленого воску залежить від воско-сировини і від технології його одержання і переробки. При нагріванні і при зіткненні воску з металевою тарою колір його темніє. Шляхом хімічного відбілювання темний віск можна зробити білим.

Натуральний бджолиний віск має приємний медовим запахом. Цей аромат посилюється при нагріванні воску. Віск, отриманий з недостатньо якісної сировини, видає мервяний запах. Воски, отримані з високоякісної сировини, або несмачні, або мають неприємний своєрідний слабкий присмак, особливо, особливо якщо вони отримані з менш якісного воско-сировини.

Віск має кристалічну, зернисту структуру, яка особливо добре помітна у світлих і довго зберігалися зразків. Кристалізація воску залежить від температурного режиму. Формування зернистості продовжується і після охолодження воску до кімнатної температури, цей процес триває 3-4 місяці. У цей час поступово наростає твердість і еластичність воску. Консистенція воску характеризується твердою і щільною структурою, яка на холоді стає крихкою. Вибілений віск м’якший.

Температура плавлення воску варіює від 60°C до 68°C, але треба відзначити, що віск не плавиться при строго постійній температурі, а в інтервалі близько 1°C. Екстракційний віск і віск, що містить прополіс, мають більш високу температуру плавлення.

Температура застигання від 60 до 67°C, але й вона змінюється в межах вищевказаних меж і зазвичай трохи нижче їх.

Лікування воском з прополісом.

В.Никитенко

– Іноді навіть саме важке захворювання можна вилікувати найпростішими способами. Сьогодні я покажу вам унікальну технологію використання холстика покритого воском і прополісом.

І я не тільки пробувала цей рецепт на собі, але я ще розповім вам що цей холстик може бути застосований не тільки для лікування шкіри, але і для омоложенія.Ето рецепт зберігається в нашому роду 1734.

Це бавовняна тканина. Бджоли не терплять ніякий інший. Бавовна, або льон. Кожен бджоляр знає що холстик кладеться поверх рамок у вулик. Так от бджоли самі знизу на полотно наносять віск і прополіс.

Прополіс є найсильнішим антисептиком. А завдяки нагріванню віск набуває форму суглобів. Тобто цей холстик можна одягнути кругом на тіло, на руку. Під ним, під холстиком, створюється мікроклімат, який сприяє збільшенню температури тіла і відділенню лусочок.

    Я привезла складові спеціальної мазі. Мазь складається з.

  1. 40 гр. воску,
  2. з 20 гр. прополісу,
  3. з 40 гр. квіткового пилку
  4. і 100 гр. внутрішнього свинячого жиру.

Ми витоплюємо на паровій бані жир. Беремо прополіс. Нам завжди дуже складно його подрібнити. Маленький секрет – ви кладете його в морозилку на деякий час і він стає крихким. Потім його можна просто натерти на тертці. В результаті у нас виходить прекрасний прополісовая порошок.

Цю мазь потрібно приймати всередину по 1/2 чайної ложки 3 рази на день, обов’язково запиваючи підігрітим молоком. І одночасно мазь наноситься на шкіру.


Лікувальні властивості воску.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − twelve =