Від переїдання врятує червоний посуд

Посуд червоного кольору може допомогти в боротьбі з переїданням і зловживанням алкоголем, вважають німецькі і швейцарські вчені.

Фото: dietaonline.ru

Згідно з результатами проведених досліджень, при використанні посуду такого кольору скорочується кількість спожитої їжі. "Подібна поведінка, швидше за все, пов’язано з тим, що еволюційно червоний колір асоціюється з небезпекою", – Говорить Урсула Аренс з Британської дієтологічної асоціації, слова якого передає BBC.

А значить, вважають учені, якщо використовувати посуд червоного кольору, бажання часто перекушувати зменшиться, відзначає вчений.

Червону маркування можна також використовувати на упаковках шкідливих для здоров’я продуктів харчування, щоб знизити обсяги їх споживання, вважають фахівці.

Дані твердження були перевірені на 41 студентів чоловічої статі. Випробовуваних просили випити з чашок червоного або синього кольору. У підсумку, з червоних чашок люди випивали менше, ніж з синіх.

У ході другої частини експерименту 109 добровольцям дали 10 крендельков на червоною, синьою або білою тарілках. Люди, що брали випічку з червоною тарілки, з’їдали менше за інших.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як вибрати пластиковий посуд

    Свіжі записи Рецепти Як вибрати пластиковий посуд Як вибрати пластиковий посуд ? Пластиковий посуд останнім часом користується у господинь великою популярністю. Її використовують у вигляді конте…

  • Як чистити кришталеву посуд

    Ваше запитання: Як чистити кришталеву посуд? Відповідь майстра: При митті кришталевого посуду потрібно уникати гарячої води, оскільки через високих температур кришталь тьмяніє. Для миття використ…

  • Частка посуду зі срібла та золота

    У багатьох з радянських часів збереглися срібні і золоті, або позолочені, ложки і виделки, іноді – навіть чашки і блюдця. І сьогодні продається багато срібною домашнього начиння. Коштує вона, зви…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 14 =