Торт «Мурашник» edimka, калорійність торта мурашник

Зварити згущене молоко. Розтерти яйце з цукром дочиста, додати сметану і м’який маргарин, розмішати до отримання однорідної маси. Покласти 2 склянки борошна і, вимішуючи тісто, поступово додати решту борошна.

Тісто має бути крутим. Розділити тісто на 4 частини.

З кожної частини скачати кулю, покласти всі кулі в холодильник на 2 години. Змастити деко маргарином, натерти 2 кулі тесту на крупній тертці прямо на деко (можна пропустити тісто через м’ясорубку, викласти на протвинь полосочками). Випікати тісто на середньому вогні до золотистого кольору. Щоб звільнити деко для наступної порції тесту, гарячий корж треба розрізати на кілька великих шматків і зняти їх з дека.
Очистити деко від крихт і натерти наступну порцію тіста.

Спекти до готовності. Коли печиво охолоне, його треба дрібно наламати у велику миску. Приготування крему: збити м’яке масло з 1,5 банки згущеного молока, додати шматочки волоських горіхів, ванільний цукор і коньяк.

Все ретельно перемішати і перекласти в миску з ламаним печивом. Крем і печиво дуже добре перемішати. Всю масу викласти в глибоке блюдо і надати будь-яку форму.

Зазвичай роблять форму гірки (мурашник).
Бажано, зверху гірку посипати маком це будуть мурашки. Торт годин 6-8 повинен постояти при кімнатній температурі, після чого його треба поставити на холод.

Калорійність торта мурашник

Посилання на оригінал.

You May Also Like