Суп курячий з домашньою локшиною (калорійність), суп локшина домашня калорійність

Суп курячий з домашньою локшиною (калорійність), суп локшина домашня калорійність

Рідкісна господиня сьогодні готує локшину для супу сама, в основному вона купується вже готової в магазині. Але все-таки можна і цей рецепт використовувати, хіба мало коли небудь буде настрій дізнатися, чим відрізняється смак готової локшини з магазину і домашньою. Я порахувала калорії супу в цілому і локшини окремо, оскільки локшину можна приготувати і як гарнір для другої страви. Калорійність локшини, як і інших макаронних виробів, вважається за кількістю закладки. Ви вважаєте калорійність закладки, кладете локшину в воду і варіть, після чого знову зважуєте і проводите новий розрахунок.

Як приклад візьмемо цифри з голови. Наприклад, в 100гр сирої локшини 100ккал, а зваривши її, ви виявляєте, що вага збільшилася до 150гр, але калорії то залишилися колишніми. Значить 100ккал тепер міститися в 150гр вареної локшини, значить в 100гр вареної локшини, буде вже 66ккал. Калорійність 100гр локшини, свежеприготовленной 235ккал
Поставити варити бульйон з курки.

Моркву, петрушку, цибулю-порей, очистити і нарізати локшиною, ріпчасту цибулю кубиками. Спассеровать овочі у вершковому маслі до напівготовності. З борошна, солі, яєць і води замісити круте тісто розкачати на столі і нарізати спочатку на смуги шириною 3-4см, а потім ще раз поперек вже у вигляді локшини. У киплячий бульйон опустити локшину і як тільки вона закипить, додати спассерованние овочі, посолити кинути в каструлю лавровий лист, і варити до готовності локшини. Після закінчення варіння супу лаврушку витягти.

Суп локшина домашня калорійність


Прочитати статтю повністю.