Страви, що не повнять. Рецепти низькокалорійної кухні (fb2), рецепти не калорійних страв

про: (,
Інша версія «Човни».

Генерал авіації у відставці з 2012-го потрапляє в тіло Мамлеев на «віслюку» в 41-му, в 45-му він уже маршал і представник Ставки. На хвилиночку
Дійсно, епічна сила. Читається як казка про Іллю Муромця.

А 10М — це rtf-файл. про: (,
Прочитала із задоволенням.

про: (В дорозі цілком читаемо, згодна з
laurentina1 «почалося переказування одного і того ж з боку Гг-і і Гг-я», це було зайвим. про: (ніасіліла. після перших сторінок розум защел за розум від словоцветія і розтікання мисію по древу. про: (А кульки у тебе просто клас, прошепотів Мишко їй на вухо.

Я просто відірватися не міг такі булочки! автор зривається на «чарівні маточки» та інші «осереддя жіночності», головні герої займаються витонченим садомазохізмом — головний герой спить з усіма по черзі, примушує героїню до сексу, а вона начебто не хоче і не противиться, «дозволяє» так сказати.
і з усього цього навіщось витягнуть хеппі-енд, про те, що вона ж його любити! Бред, марення, марення. про: (Першу частину читав вже давно. Сподобалася. 2-ю прочитав на тому тижні.

Краще ніж перша. Чи не для любителів стереотипів. Чи не для тролів. Автор молоток!

У нього б гроші вкласти — ціни б таланту не було. про: (,
Над однією книгою — плеяда легендарних перекладачів! про отримав море задоволення. автору спасибі. з нетерпінням чекаю продовження
про: (І тут отмечусь.: о)
Життя російського вчителя. : О (. Короткий переказ повісті. А якщо серйозно, то враження обтяжливі, незважаючи на явний талант автора створювати пером живі картини.

По-перше, мені чужі описані рефлексії, по-друге, давно не зустрічав таких емоційно і морально безпорадних і дурних людей.
Можливо, життя досить била: мене і оточуючих. Хоча, напевно, хтось знайде привід задуматися над тим, що таке «добре» і що таке «погано», що є любов, над проблемою батьків і дітей.

Але не запізно для дорослих читачів? І не в інших чи, класичних (читай: більш чистих) книгах давно можна було знайти відповіді? про: (,
Ось спеціально відклав прочитання цієї книги на новорічні свята.
Книга того заслуговує. Природно, книга сподобалася.

Звичайно, не було такого захоплення від відкриття нового автора вищого калібру і несподівано якісного і незвичайного для нинішнього часу стилю. І кінцівка книги змусила з великим нетерпінням очікувати третьої частини. Оцінка: відмінно! про: (Ні, цей залівальщік тупо задовбав.

Слів немає
про: (,
Хороша книжка, але аж забагато автор понаворотіла.

А сусідів головної героїні по комуналці хочеться всім скопом задушити іноді. А так, читабельно і прикольненько.

Рецепти не калорійних страв

Прочитати статтю повністю.

You May Also Like