Склад, харчова цінність і калорійність яловичого мови — ZhenSovet.info — журнал порад для жінок від жінок, язик яловичий відварний калорійність

Склад, харчова цінність і калорійність яловичого мови - ZhenSovet.info - журнал порад для жінок від жінок, язик яловичий відварний калорійність

Одним з улюблених продуктів гурманів по праву вважається яловичий язик, який після приготування набуває оригінальний смак і має ніжною структурою. З такого продукту можна приготувати масу різних страв, адже калорійність яловичого мови порівняно низька, а ось те кількість корисних речовин і вітамінів, яке міститься в ньому, цілком може заповнити добову потребу людського організму. Калорійність яловичого мови становить 173 ккал на 100 грам продукту.

Крім цього, до складу даного делікатесу входять:
Жири 12,1 грам або 12-13%;

Вуглеводи 2,2 грам. Варто відзначити, що 100 грам яловичого мови містить в собі майже 9% добової потреби людини в необхідних калоріях. Крім цього, в яловичому мовою містяться вітаміни групи В, Е, РР, а також безліч мікроелементів і макроелементів:

Кальцій.
Дієтологи запевняють, що сто грам яловичого мови майже на 157% покривають денну потребу організму у вітаміні В12, який відповідає за регуляцію жирового і вуглеводного обміну.

Також така порція даного продукту містить і 40% добової норми всіх вітамінів групи В, які покращують стан волосся і шкіри, надаючи благотворний вплив на організм людини в цілому. Яловичий язик вважається відмінним засобом у боротьбі з безсонням і мігренню, а завдяки вмісту цинку дозволяє знизити холестерин в крові, залікувати рани і є профілактичним методом при різних захворюваннях шкіри. При приготуванні яловичого мови важливо дотримуватися і певний перелік етапів.
Після того, як мова зварений, а тривати процедура його варення в середньому 3 години, необхідно зняти з нього шкірку.

Секрет приготування яловичого мови полягає в тому, як визначити його готовність: якщо продукт готовий, його кінчик легко протикається. Протипоказань для вживання даного продукту, як таких немає, адже крім того, що калорійність яловичого мови не так висока, він містить мало сполучної тканини, а тому добре і швидко засвоюється.

Мова яловичий відварний калорійність

Стаття взята з:


You May Also Like