Скільки згоряє калорій під час сну? скільки калорій витрачається під час сну

Скільки згоряє калорій під час сну? скільки калорій витрачається під час сну

Кожна людина протягом дня займається будь-якою діяльністю. Хтось працює, хтось вчиться, хтось стежить за будинком і дітьми.

Так чи інакше, всі ці види діяльності змушують згоряти калорії, адже навіть у стані спокою енергія витрачається на функціонування організму.

А чи знаєте Ви, скільки калорій витрачається під час сну? Детальніше про це — у цій статті. Отже, організм людини це неймовірно складна система, яка постійно знаходиться в процесі життєдіяльності.

Навіть у стані спокою всередині нас відбувається величезна кількість процесів, які також вимагають витрат енергії. Адже серце качає кров, працюють легені, мозок, шлунок перетравлює їжу, і так далі.
Навіть коли людина спить і зовсім нічого не робить і не рухається, витрата калорій триває. Отже, про те, скільки потрібно калорій, щоб схуднути, напевно знає той, хто поставив перед собою метою струнку фігуру. Існують певна норма, і вона для кожного своя.

Але тут не про це. Багатьох цікавить, що відбувається, коли людина спить.

Організм адже продовжує працювати, причому якісь процеси в нічний час тільки активізуються, так що й у сні можна худнути. Жарти жартами, але навіть у нічний час калорії спалюються організмом!

А саме — за одну годину сну людина середньої статури спалює близько 60-70 калорій. Наприклад, якщо Вам сниться кошмар, то витрата через стрес буде більше.
Ось скільки згорає калорій за один година сну! Але це в тому випадку, якщо сон міцний, здоровий і глибокий. Тобто, за 8 годин сну можна витратити до 560 калорій, а це немало.

Але якщо перед сном Ви гарненько і щільно підкріпилися, то енергія витрачатися не буде і піде на відкладення зайвих кілограмів. Так що не забувайте про правильне здоровий сон і не набирайте зайву вагу!

Скільки калорій витрачається під час сну

Прочитати статтю повністю.


You May Also Like