Скільки калорій в кукурудзі вареної, кукурудза в качанах калорійність

Скільки калорій в кукурудзі вареної, кукурудза в качанах калорійність

У сільській місцевості кукурудза, напевно, одна з небагатьох культур, яку люблять діти. Але багато дорослі намагаються не їсти кукурудзу, вважаючи, що в ній багато крохмалю і відповідно багато калорій. Отже скільки калорій в кукурудзі вареної?

У 100 грамах вареної кукурудзи міститься 123 калорії.

Кукурудза містить мінімальну кількість жиру і невелика кількість від добової норми натрію. Нехай у цариці полів і не мало калорій, але зате вона є відмінним джерелом клітковини приблизно 4 грами в одному качані. А значить, ви будете довше залишатися ситим, поки грубі волокна будуть повільно перетравлюватися. Вважається також, що клітковина допомагає запобігти хвороби серця і діабет.

У кукурудзі також міститься невелика кількість вітамінів і мінералів, які потрібні організму, таких як вітамін A, C і залізо.
Один середній качан кукурудзи містить 130 калорій. Якщо ваш добовий раціон містить 2000 калорій, то качан кукурудзи становить 4% від загального числа калорій. В одному качані приблизно 1 грам жиру, але це не транс жири. Качан кукурудзи містить невелику кількість натрію 10 мг.

Ця цифра становить менше 1 відсотка від рекомендованої добової дози. Вміст вуглеводів в качані кукурудзи становить 17 г, що дорівнює 6% від рекомендованої добової дози, якщо ви їсте 2000 калорій в день.

Хоча кукурудза і солодка на смак, в ній тільки 3 гр. вуглеводів у вигляді цукру. Качан кукурудзи також містить 2 гр. клітковини.


Як і багато інших продуктів, кукурудза в качанах містить невелику кількість білка 3 гр. Так що якщо ви спортсмен, то кукурудза не найкраще джерело протеїну.

Кукурудза в качанах калорійність

Прочитати статтю повністю.