Скільки калорій в горосі

Скільки калорій в горосі

Горох є дуже цінним і корисним бобовим рослиною. У ньому присутній багато рослинного білка, який легко засвоюється, а також у горосі міститься мікроелементи, вуглеводи, вітаміни і амінокислоти. Молодий сирої горошок нарівні з його приготованими варіантами приносять користь людям, які сидять на дієті, а також тим хто страждає серцево-судинними захворюваннями. При частому вживанні гороху ви зможете значно зменшити ризик розвитку раку. Горох неважко вирощувати, він приносить хороший урожай, а також не вимагає додаткової кулінарної обробки.

Можливо, з цього він отримав велике поширення по всьому світу. А цілющі властивості гороху також відіграють тут велику роль. А скільки калорій в горосі? У 100 р.
цього продукту присутній близько 325 Ккал, а також 20,5 білків, 2 жирів і 49,5 вуглеводів.

Чим же так корисний горох? Завдяки великому вмісту білка, горох може стати хорошою заміною м’яса, а також він може краще перетравлюватися і засвоюється.

А ось шкоди організму на відміну від м’яса, він не зможе завдати. Ті, хто веде активний спосіб життя або займається фізичною роботою зможуть цілком оцінити цей продукт, адже він зможе допомогти організму впорається з сильними навантаженнями, а також забезпечити організм енергією, і підвищити його працездатність.

У складі гороху міститься цукор, який може поліпшити пам’ять, а також мозкову діяльність.
При регулярному вживання гороху буде нормалізована нормальна робота органів травлення, а також піде печія і деякі проблеми роботи кишечника. У такому натуральному продукті, як горох, присутній багато антиоксидантів, що дуже важливо для здоров’я шкіри і волосся, а отже для краси. Також речовини, що містяться в горосі, здатні стимулювати процеси регенерації в органах і тканинах.
Якщо ви дотримуєтеся посту, то зверніть свою увагу на горох, адже велика кількість поживного і корисного білка, яке є в горосі, зможе забезпечити організм усім необхідним, таким чином, ви зможете довго не приймати білкову їжу тваринного походження.

Корисні амінокислоти, які присутні в білку гороху, мають таку ж кількість, як і в білку м’яса; завдяки тому, що в ньому міститься рослинний жир, крохмаль, клітковина і корисні ферменти.

Скільки калорій в горосі

Прочитати статтю повністю.

You May Also Like