СКІЛЬКИ КАЛОРІЙ У М’ЯСІ? скільки калорій в смаженої свинини

СКІЛЬКИ КАЛОРІЙ У М'ЯСІ? скільки калорій в смаженої свинини

Скільки калорій в м’ясі? З незапам’ятних часів, людина їсть м’ясо, і якщо на самому початку воно було сирим, то, сьогодні, існує величезна кількість способів його обробки (смаження, варіння, парку і так далі). І навіть зараз м’ясо є джерелом безлічі корисних речовин і мінералів, в тому числі і заліза, від якого залежить здатність клітин крові переносити кисень.

У зв’язку з цим, якщо ви хочете підтримати відмінну фігуру, обмежуючи споживані калорії або просто дотримуватися певної дієти, необхідно точно знати скільки калорій в м’ясі. При цьому варто зауважити, що, скільки калорій в м’ясі безпосередньо залежить від його виду і способу приготування. Що стосується корисних властивостей м’яса, то їх найбільша кількість можна зустріти у вареному м’ясі або приготованому на пару.

Одним з найпопулярніших видів м’яса в нашій країні є куряче, яке досить корисне і легко для нашого шлунка.

Отже, скільки калорій в м’ясі птиці? На 100 грам продукту в м’ясі міститься наступна кількість калорій: відварна курка 135, ну а якщо разом з шкірою 195; смажена курка 210; курка гриль 92; копчена 260. Ще раз варто виділити той факт, що дане м’ясо легко засвоюється і містить вітаміни групи В. Саме тому куряче м’ясо дуже часто використовується в різних дієтах.
Також, досить часто в наш раціон входить м’ясний фарш, який складається з м’яса свинина і яловичини, при цьому на 100 грам продукту він містить в середньому 200 калорій.

Але давайте повернемося до питання скільки калорій в м’ясі на 100 грам продукту в сирому вигляді: яловичина 117; свинина 343; кролик 156; баранина 250; конина 109 і телятина 106. Не варто забувати про те, скільки калорій в м’ясі залежить і від способу приготування, так смажене м’ясо на 10 грам продукту містить: яловичина 170 калорій; телятина 150 калорій; свинина 275 калорій; баранина 165 калорій.

І нарешті, скільки калорій в м’ясі вареному на 100 грам продукту: яловичина 150; телятина 115; свинина 245; баранина 140. Знаючи, скільки калорій в м’ясі, ви легко зможете харчуватися не тільки правильно, отримуючи всі необхідні речовини, але також і обмежити кількість споживаних калорій.

В цілому, на сьогоднішній день, підрахунок калорій визнаний одним з найефективніших способів збереження ваги і для скидання зайвих кілограмів. При цьому, ви можете дозволити собі і невеликий шматочок вашого улюбленого смаженого шашличка, або ж з’їсти улюблену курку гриль, без шкоди для вашої фігури.
А хіба не це чи мрія більшості з нас?


Є й худнути! Тепер ви знаєте, скільки калорій в м’ясі.

Скільки калорій в смаженої свинини

Посилання на оригінал.