Шоколадна дієта мінус 7 кг за 5 днів – Новини здоров’я – Більшість дієт в головному правилі

Більшість дієт в головному правилі твердять: "Ніякого солодкого!".

А що ж робити, якщо нам іноді так хочеться солоденького, шоколадіка?

Особливо в тяжкі моменти, коли тільки шоколад і здатний підняти настрій, адже в ньому стільки поживних речовин, які підвищують наш емоційний фон!

І не потрібно купити жиросжигатель

На щастя, є дієта, при якій потрібно їсти шоколад.

Така дієта з’явилася ось зовсім недавненько, але вже встигла моментально завоювати серця дам, які люблять поласувати шоколадом. Дієтичний курс триває від 5 днів до тижня, в кінці ви зможете втратити 6-7 кілограммчіков.

Але все ж дієта досить складна для дотримання та аскетична за своєю суттю.

У день можна з’їсти всього 2 батончика шоколадних (40 грам кожен) і випити чашку кави з молоком знежиреним і без цукру. По даній шоколадній дієті ви можете пити тільки після закінчення трьох годин після прийому батончиків.

У вас є вибір серед шоколаду, але маленький – краще вибирати гіркий шоколад, оскільки він корисніший тих, що йдуть з різними добавками, та й калорій менше містить.

Крім того, під час самої дієти не можна ні в якому разі є фрукти, овочі і пити воду газовану. Чому так? Овочі сирі і фрукти викликають підвищений апетит – ви й отямитися не встигнете, як вас потягне до холодильника, і ви зірвете дієту.

Як і інші монодієти, шоколадна дієта не ідеальна і має ряд позитивних і негативних моментів. Звичайно, вона і є досить ефективною, і за 5-7 доби ви реально зможете схуднути.

До того ж, вміст цукру буде на рівні, який і потрібен нашому організму щодня. Але все ж дієта має побічні ефекти, які виявляються в її впливі на печінку. Саме тому зловживати дієтою не слід, її вже ніяк не можна застосовувати через щотижня!


Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =