Шоколадна дієта. Дієта на шоколаді. Шоколадна дієта на 7 днів. Шоколадна дієта для схуднення.

Шоколадна дієта по праву вважається однією з найбільш жорстких дієт. З шоколадної дієтою слід бути обережними, оскільки з її допомогою не складно довести себе до непритомності. Дана дієта хороша в тому випадку, якщо Вам в короткі терміни необхідно скинути пару-трійку зайвих кілограмів. Шоколадна дієта для схуднення відмінно підходить людям, які жодного дня не можуть прожити без кави і шоколаду.

Суть шоколадної дієти полягає в тому, що протягом дня можна сісти не більше ніж 80 грам шоколаду (допускаються різного роду шоколадні батончики, але краще використовувати чорний шоколад), пити дозволяється тільки кави (побажанню із знежиреним молоком і без цукру) і воду. Прийом рідини повинен проводитися тільки через 3:00 поле прийому шоколаду.

Шоколадна дієта для схуднення розрахована на 5-7 днів, потім необхідно зробити перерву і через 6-8 днів дієту можна повторити. Дотримуючись цієї дієт, за тиждень можна скинути 6-7 кілограм зайвої ваги.

Позитивні сторони шоколадної дієти

Першим і безсумнівним достоїнством шоколадної дієти є втрата зайвої ваги за досить короткий час. Шоколадна дієта для схуднення допоможе в короткі терміни привести тіло в порядок, перед яким або важливим для Вас заходом.

Другий плюс даної дієти оцінять цінителі солодкого, яким достатньо складно відмовитися від шматочка шоколаду. Третій плюс шоколадної дієти полягає в тому, що шоколад відмінно стимулює роботу головного мозку. При цій дієті Ви будете втрачати кілограми, а розумова діяльність в цей час не буде знижена.

Американські вчені прийшли до висновку, що шоколад здатний запобігати інфаркти та інсульти. Регулярне вживання якісного шоколаду нормалізує функції кров’яних пластиночек – тромбоцитів (профілактика утворення тромбів). На судини шоколад діє подібно до аспірину, але без численних побічних ефектів. Містяться в шоколаді феноли сприятливо впливають на кровоносну систему, захищаючи і зміцнюючи її.

Шоколад у великій кількості містить магній, кальцій і фосфор. При цьому магній регулює клітинний обмін, фосфор активно живить мозок, а кальцій забезпечує міцність кісток, волосся і нігтів. Саме головне достоїнство шоколаду полягає в тому, що він без сумніву піднімає наш настрій. Шоколад допомагає позбутися депресії, зміцнює імунітет і покращує пам’ять. Медики у свою чергу рекомендують вживати шоколад в цілях профілактики застуди та весняної втоми організму.

Негативні сторони шоколадної дієти

Не дивлячись на всі переваги даної дієти, вона також має ряд негативних нюансів. Найголовнішим мінусом шоколадної дієти є велика кількість обмежень і протипоказань. Саме тому перед її початком слід проконсультуватися з лікарем. Другим мінусом цієї дієти є те, що вона не в змозі нормалізувати ні обмін речовин ні режим харчування. Третій мінус шоколадної дієти полягає в тому, що без грамотного переходу до нормального харчування результат дієти розтане на очах. Ну і, звичайно ж, залишає бажати кращого збалансованість цієї дієти, в цій дієті не вистачає як жирів, білків і вуглеводів, так і вітамінів.

Шоколадна дієта: протипоказання

Шоколадна дієта для схуднення протипоказана людям страждаючим діабетом (як придбаним, так і вродженим). Також шоколадна дієта заборонена у разі наявності алергії на шоколад або на його складові. Фахівці не рекомендує дотримуватися шоколадну дієту для схуднення при захворюваннях печінки, а також при жовчнокам’яній хворобі. Через кави, який у великій кількості включений в раціон шоколадної дієти, дієта протипоказана при наявності артеріальної гіпертонії.

Шоколадна дієта: результати

Як було вище сказано, шоколадна дієта розрахована на 7 днів. У разі якщо строго дотримуватися її рекомендацій, в день можна схуднути в середньому на кілограм, відповідно за тиждень Ви позбудетеся від 6-8 кілограм зайвої ваги.

Вихід з шоколадної дієти має бути поступовий і акуратний, так як у випадку різкого припинення дієти втрачені кілограми з легкістю повернуться, прихопивши з собою ще парочку.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 12 =