Салат крабовий калорійність, скільки калорій в салаті з крабовими паличками

Салат крабовий калорійність, скільки калорій в салаті з крабовими паличками

Салати, приготовані зі свіжих овочів з додаванням морепродуктів, – це цінні закуски, що забезпечують наш організм вітамінами, мінеральними речовинами, клітковиною. Одним з найвідоміших і популярних салатів є крабовий салат. До складу цієї закуски входять крабові палички, консервована кукурудза, яйця, сир і майонез.

Деякі господині додають у нього часник. становить 247 ккал. Однак, енергетична цінність може суттєво відрізнятися в залежності від кількості який додається майонезу. А калорійність крабового салату з рисом має близько 283 ккалорій на 100гр.

У своєму сучасному вигляді салат потрапив на наш стіл в середині 90-х років минулого століття, коли на прилавках з’явилися крабові палички (сурімі).

Замість паличок можна додавати і крабове м’ясо, проте, це суттєво збільшить вартість салату. Крабові палички, звичайно, не зрівняються по харчової цінності з натуральним м’ясом краба, однак, вони теж мають корисними властивостями. По-перше, палички містять велику кількість легкозасвоюваного білка і мікроелементів, що містяться в рибі, з якої його виробляють (сардини, хек, минтай).

У деяких кількостях в паличках міститься йод, сприятливо впливає на здоров’я щитовидної залози, а також фосфор і залізо. До речі калорійність салату з крабовими паличками складає 220 ККалорії на 100гр. , Такий результат досягається через наявність майонезу і крабових паличок. З вітамінів в сурімі присутні: A, B, E. За рахунок вмісту клітковини, відбувається очищення і поліпшення роботи ШКТ. Тому крабовий салат рекомендується включати в своє меню для поліпшення процесу травлення.
Крім класичного рецепту салату, існують і інші, які користуються не меншою популярністю.

Калорійність крабового салату буде неоднакова в кожному випадку, залежно від енергетичної цінності інших компонентів страви. Отже, розрізняють: салат крабовий з капустою, з рисом, з цибулею або огірками.


Овочі та білкові компоненти роблять цей салат володарем високої харчової цінності, а ось калорійність крабового салату, залежно від компонентів, може бути зовсім невисокою, наприклад 152 Ккал. Вважається, що саме крабовий салат був улюбленою стравою тенора Карузо.

Скільки калорій в салаті з крабовими паличками

Прочитати статтю повністю.