Розвантажувальна дієта Маргарити Корольової «9 днів», меню, рецепти, відгуки

Основні принципи дієти «9 днів»

Основа системи схуднення, розробленої Маргаритою Корольової, – роздільне харчування, саме тому увесь 9-денний цикл поділений на три періоди. У перші три дні необхідно вживати їжу, багату вуглеводами, в другі – білками, третій етап – продукти, багаті клітковиною. Крім того, дієтолог пропагує дробове харчування, тобто не менше п’яти прийомів їжі протягом дня, але невеликими обсягами. Останній з них не повинен відбутися пізніше 18 годин; якщо почуття голоду ввечері буде дуже гострим, то можна дозволити собі чашку зеленого чаю з медом.

Продукти, що містять велику кількість вуглеводів (макаронні, хлібобулочні та кондитерські вироби), повністю виключаються з раціону. У той же час потрібно вживати багато рідини (не менше 2,5 літрів негазованої води або трав’яного чаю). Однак пити воду в процесі їжі, так само як і відразу після неї, забороняється, перерва між їжею і питвом – не менше години.

Нарешті, не можна ні переїдати, ні голодувати – і те й інше однаково шкідливо як для ефективності дієти, так і для здоров’я. Щоб відчуття насичення прийшло швидше і збереглося довго, важливо повільно пережовувати їжу, не поєднуючи їду з переглядом телепередач і читанням.

Меню дев’ятиденної дієти Маргарити Корольової

Як вже було сказано, 9-денна дієта Маргарити Корольової передбачає поєднання трьох монодієт, кожній з яких потрібно дотримуватися три дні.

1. Перший етап – Рисова дієта, коли дозволяється вживати тільки рис, приготований, проте, особливим способом. Увечері його необхідно промити, замочити холодною водою, а вранці варити протягом 15 хвилин на малому вогні, не додаючи солі. Стакан рису з’їдається на сніданок, решта розподіляється рівними порціями на весь день. Допускається використання рису будь-яких сортів, в тому числі і найбільш корисного дикого.

2. Другий етап – Курячі дні. Курка вагою близько кілограма вариться без солі, попередньо з неї треба зняти жир і шкіру. М’ясо розділити на кілька порцій, за кількістю прийомів їжі протягом дня.

3. Третій етап – Овочеві дні. Можна вживати 800 грамів будь-яких овочів, як сирих, так і відварних (варити потрібно, не додаючи приправи і сіль). Виняток становлять квашені, солоні, мариновані овочі; салати не забороняє, але от від будь-яких заправок слід відмовитися.

Закріплення результатів дієти Маргарити Корольової

Щоб кілограми, втрачені в результаті дієти, не повернулися, необхідні заняття спортом. Щоправда, під час самої дієти її автор не рекомендує збільшувати фізичні навантаження, оскільки сама по собі подібна система харчування досить екстремальна для організму. Крім того, як і раніше слід дотримуватися дрібного харчування.

Оптимальний спосіб приготування їжі – на пару; м’ясо або рибу рекомендується вживати не частіше одного разу на день (краще на обід). З раціону навіть після виходу з дієти рекомендується виключити борошняні та солодкі вироби, а для підтримання досягнутих результатів необхідно раз на тиждень влаштовувати розвантажувальний кефірний день (1,5 літра кефіру на день). І найголовніше – перш ніж сідати на дієту Маргарити Корольової, слід проконсультуватися з фахівцем, оскільки існує чимало захворювань, що є протипоказаннями до неї.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Дієта Маргарити Корольової, меню

    Завдяки старанням дієтолога Маргарити Корольової жодна зірка шоу-бізнесу знайшла красиві форми фігури. В основі дієти Маргарити Корольової лежить принцип роздільного харчування і монодієти. Важли…

  • Дієта Маргарити Корольової на 9 днів

    Однією з найновіших методик схуднення на сьогоднішній день є дієта Маргарити Корольової на 9 днів . Не дивлячись на свою «молодість» дана дієта дуже затребувана серед людей мистецтва. Популярною…

  • Дієта Маргарити Корольової 9 днів для Валерії

    Дієта Маргарити Корольової – одна з останніх новинок. Її мета – наблизити фігуру до досконалості. Багато зірок шоу-бізнесу воліють саме цю систему схуднення. Популярність дієті Маргарити Корольов…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 5 =