Приготувати рибний фарш

Для дитячого та дієтичного харчування раціонально застосовувати вироби з рубаною риби або, як більш звично для нас називати, рибного фаршу. Сучасне захоплення здоровим харчуванням, припускає вводити в раціон саме рибні продукти.

Російська кухня вражає різноманітністю простих у приготуванні рецептів не тільки з цілої риби, але і рубаною. Тут і котлети, і рулети, запіканки, форшмаки, пудинги. А фарширована щука? Хіба це не шедевр кулінарії рибних страв?

Смак виробів з рубаною риби залежить від додавань, які входять в рецепт цієї страви. Молоко, масла, яйця, біла булочка, додані в рибний фарш, роблять його соковитим, ніжним і дозволяють прибрати присмак річкової риби.

При пропущенні риби через м’ясорубку або комбайн рибні кісточки можуть залишитися у фарші. це треба враховувати і уважно стежити за цим.

Котлети і битки з рубаної риби обсмажують на розігрітій олії до рум’яної скоринки, а потім на повільному вогні доводять до готовності.

Для дитячого та дієтичного харчування рекомендується готувати котлети на пару.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Як приготувати справжній сибірський рибний пиріг, покроковий рецепт з відео

    Більше тижня збиралася написати рецепт справжнього сибірського рибного пирога і ось дісталася! Чому «справжнього», та тому, що я сибірячка і такі рибні пироги пекли мої бабусі, мама, тітоньки. Ар…

  • Рибний фарш, рецепт з фото. Як зробити фарш з риби

    Основний інгредієнт Дивіться інші страви по основному інгредієнту цього рецепта Процес приготування Як приготувати смачний рибний фарш для котлет, тефтелькою або рибної запіканки? Раніше я теж за…

  • Як приготувати фарш

    Якщо відкрити будь-яку кулінарну книгу і уважніше придивитися до надрукованим в ній рецептами, то можна буде помітити, що багато з них починаються зі слів: «Спочатку треба приготувати фарш». Фарш…

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × один =