Правильна таблиця калорійності, як правильно зробити таблицю калорійності продуктів

Правильна таблиця калорійності, як правильно зробити таблицю калорійності продуктів

Для того щоб схуднути, зовсім необов’язково і навіть шкідливо голодувати і занадто сильно обмежувати себе в їжі, адже часто різке скорочення надходження в організм калорій і жирів може призвести до порушення обміну речовин. Організм почне працювати в такому напрямку, що тепер запасатися буде більша кількість калорій, що не дасть результатів в схудненні і лише погіршить ситуацію. Важливо лише визначити свою норму калорій і не перевищувати її. Зробити це можна за формулою, а от рахувати калорії допоможе таблиця калорійності продуктів. Але існує чимало варіантів таких таблиць, і часом значення в них істотно розрізняються.

Важливо знайти дійсно достовірну інформацію і при підрахунках використовувати саме її. Але ж і калорії, виявляється, можуть бути різними.

Так-так, саме так! Наприклад, ті калорії, які містяться в різних солодощах, жирних продуктах, салі, борошняних виробах це так звані порожні калорії.
Вони не постачають весь організм енергією, так необхідної для його роботи, а практично відразу відкладаються у вигляді зайвої ваги. Але існують і правильні калорії. А ось вони організму просто необхідні, тому що з них організм отримує заряд енергії.

Такі калорії беруть участь у всіх найважливіших процесах життєдіяльності та функціонування всіх органів і тканин — так що без таких калорій прожити неможливо.
Де ж вони містяться? Варто перерахувати наступні продукти: яйця, нежирна риба, морепродукти, нежирні сорти м’яса, картопля, різні крупи, хлібобулочні вироби (але цільнозернові і з твердих сортів пшениці), а також багато фруктів і овочі. Так що, вживаючи тільки що перераховані продукти, можна стежити за фігурою і не поправлятися. Важливо пам’ятати, що слід вживати лише правильні калорії, але і їх кількість не повинна перевищувати норми, інакше набору ваги і зайвих кілограмів уникнути не вдасться.

Як правильно зробити таблицю калорійності продуктів

Прочитати статтю повністю.


You May Also Like