Питна дієта для схуднення та очищення!

Рідкісна жінка, що стежить за своїми формами, не вдається до будь-якої дієти. Деякі представниці прекрасної використовують дієти виключно для схуднення, деякі ж воліють «сидіти» на дієті для того, щоб очистити організм від шкідливих накопичень. А якщо ви хочете поєднати і те і інше, що рекомендуємо вам спробувати питну дієту.

Отже, сьогодні наш сайт Taliya.ru розповість Вам, що з себе представляє питна дієта і з чим її їдять, а точніше п’ють.

Суть питної дієти

Головне правило даної системи харчування полягає в тому, що їсти не можна, а пити можна. Людині дозволяється використовувати традиційний раціон, але тільки переводити його в рідкий стан. Від цього він може відчувати дискомфорт, оскільки не спрацьовують звичайні рефлекси по разгризанія, пережовування і переробці їжі. Для організму це своєрідний стрес, він може чинити опір, погіршуючи ваш настрій, створюючи почуття пригніченості. Але поступово він звикає до такого способу життя.

Хтось каже про питну дієті як про систему голодування. З цим можна частково погодитися, тому що людина нездатний всі без винятку продукти харчування зробити рідкими. Отже, йому доводиться від них відмовлятися.

Деякі пов’язують дану дієту з тривалою комплексної процедурою очищення організму. У першу декаду вживання рідкої їжі від шлаків звільняються шлунок і кишечник. Від цього виникає неприємний присмак і запах у роті, утворюються слизові виділення. Під другу десять днів очищаються печінку і нирки. Наприкінці відбувається ґрунтовна «генеральне прибирання» на рівні клітин. Тому дуже важливо дотерпіти до самого закінчення дієти.

Що можна пити під час дієти?

При питної дієті немає особливих заборон. Рекомендується вживати:

– Обов’язково не менше 1,5 літрів на день простої води;

– Молочні та кисломолочні продукти;

– Різні соки, компоти, морси з обмеженим вмістом цукру;

– Трав’яні і звичайні чаї, вітамінізовані напої;

Рекомендуємо обов’язково почитати нашу статтю Кращі рецепти напоїв для схуднення

Що не можна вживати?

При будь-якій дієті є свої обмеження. У питній, крім твердих продуктів, не використовують сіль (її «добувають» з овочів), цукор (він є в ягодах і фруктах), алкоголь і газовані напої, рослинні і тваринні жири, важку білкову їжу і хлібобулочні вироби.

Зважитися на питну дієту можуть не всі. Чому?

Питна дієта досить ефективна для схуднення та очищення організму, але, на жаль, не кожен може її витримати. І на те є 5 вагомих причин:

1. Триває вона цілий місяць.

2. Традиційну тверду їжу вживати в цей час не можна.

3. Протягом дієти симулюють органи жування і шлунок, якому не треба переварювати тверді продукти.


4. Найголовніше – необхідно мати відмінне здоров’я і величезну силу волі.

5. Питний режим харчування категорично протипоказаний людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями, порушеннями роботи нирок і печінки.

Незважаючи на свою ефективність, питна дієта – складний спосіб схуднення. Тому перш ніж її використовувати, краще ретельно зважити всі «за» і «проти».

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × four =