Пиріг із замороженою полуницею (покроковий рецепт з фото)

Якщо у вас в холодильнику є заморожена полуниця. значить, є привід спекти смачний пиріг з нею, а ввечері зібратися всім сімейством за столом і поласувати їм, випивши чашечку ароматного чаю.

Сімейні застілля завжди зближують, розташовують до спілкування. Ну, і нехай увечері шкідливо їсти солодке. Один раз — не злочин. Тим більше, що необов’язково набивати пирогом шлунок повністю. Хоча, спробувавши шматочок, так хочеться взяти ще один. Уж, дуже смачним пиріг із замороженою полуницею виходить. Почнемо готувати?

Як приготувати рецепт пиріг із замороженою полуницею:

2) Займемося тестом для пирога. Яйця необхідно добре збити з цукром. Важливо, щоб під час збивання цукор повністю розчинився.

3) Далі яєчну масу з’єднуємо зі сметаною, перемішуємо. Борошно додаємо останньої. Обов’язково її потрібно перед додаванням просіяти. Знову перемішуємо. Щоб пиріг із замороженою полуницею піднявся, слід додати в тісто соду, гашене оцтом.

4) Далі викладаємо тісто у форму (я обов’язково змащую форми маслом і посипаю манкою як панірування). А також трохи тесту я відклала і змішала з какао. Воно знадобиться небагато пізніше.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:

З цим читають

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *