Підрахунок калорій для схуднення

warning: array_intersect (): Argument # 1 is not an array in /var/www/webuser/data/www/goodledi.ru/modules/ad/adcache.inc on line 99.

Існує три фази, відповідно до яких відбувається підрахунок калорій для схуднення. Крім того, для підрахунку знадобляться наступні інструменти: калькулятор щоденної енергетичної потреби, а також лічильник калорій. Розглянемо докладніше три фази підрахунку калорій для схуднення.

Фаза 1. Визначення ступеня ожиріння

Перед тим, як випробувати на собі черговий традиційний або нетрадиційний «ефективний» метод схуднення. необхідно визначити, чи є у вас зайві кілограми. Для цього достатньо вдатися до допомоги спеціального калькулятора, який підраховує індекс маси вашого тіла по Кетле. Даний підрахунок точний для людей середньої вікової категорії, тоді як підліткам, які не досягли 18 років, літнім людям, спортсменам і вагітним він не підійде. До того ж при даній індексації не враховуються особливості статури.

Отже, якщо індекс маси тіла все ж вище норми, то можна негайно переходити до другої фази. Якщо ж калькулятор не виявив відхилень від норми, але ви все одно прагнете до досконалості, то не варто вдаватися до кардинальних методиками схуднення. Досить просто-напросто зміцнити й підтягти м’язи черевного преса, а також ніг.

Фаза 2. Розраховуємо кількість уживаних калорій, необхідних для схуднення

Отже, визначивши індекс маси тіла, переходимо до підрахунку калорій для схуднення, які треба споживати, щоб максимально швидко і результативно схуднути. Простіше кажучи, розраховуємо щоденну енергетичну потребу, при цьому слід враховувати той важливий факт, що в більшості своїй бажаючі скинути зайві кілограми ведуть досить пасивний спосіб життя, розраховуючи на дієти, спеціальні чаї для схуднення та інші методи.

Якщо ви хочете схуднути без шкоди для здоров’я, то рекомендується визначити по таблиці свій ступінь енергетичної потреби, після чого від отриманої цифри віднімаємо 500. Отриманий результат віднімаємо з щоденної енергетичної потреби. І не здумайте для досягнення більшого ефекту перевищувати отриману цифру, якщо не хочете нашкодити своєму здоров’ю.

Так, отримуючи недостатня кількість їжі, ведучи малорухливий спосіб життя, є ризик утворення енергетичного дефіциту, що, у свою чергу, може призвести до голодування мозку, не кажучи вже про розпад м’язової тканини.

Фаза 3. Підрахунок спожитих і витрачених калорій

На цій фазі слід дізнатися співвідношення споживаних і видаткових калорій. Підрахунок калорій для схуднення можна виробити, скориставшись спеціальним зручним калькулятором. Оптимальним вважається така кількість калорій, яке не перевищує результат з другої фази.

Врахуйте, що калькулятори для підрахунку калорій дають приблизний результат, так як функціонують на певних алгоритмах, в основу яких покладені усереднені дані. Тому для отримання максимально точного результату, рекомендується провести розрахунок на лабораторному устаткуванні.

А ось тепер, коли всі три фази пройдені, можна братися за втілення мрії в реальність. Що для цього необхідно? Збалансовано харчуватися і не забувати про фізичні вправи.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:

З цим читають

  • 3 фази підрахунку калорій для схуднення Щоденники.

    Існують інструменти, які просто необхідні кожному бажаючому схуднути. Насамперед, це калькулятор щоденної енергетичної потреби і лічильник калорій. Щоб скористатися ними, необхідно слідувати прос…

  • Підрахунок калорій для схуднення. 5 кроків.

    Як назавжди скинути зайву вагу Підрахунок калорій для схуднення. 5 кроків. Підрахунок калорій для схуднення є ефективною методикою зниження зайвої ваги. Але для того щоб отримати бажаний результ…

  • 14 найефективніших вправ для схуднення

    Ефективні вправи для схуднення повинні стати невід’ємною частиною вашої здорової програми втрати ваги. Так само, як і правильне харчування має величезне значення, так і регулярні тренування є баз…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *