Оригінальна дієта японських гейш

Японія країна таємнича і загадкова … а від одного тільки слова гейша у багатьох чоловіків, мабуть, біжать приємні мурашки по шкірі. Це недивно, адже японські гейші у всі часи полонили чоловіків з усього світу своєю красою. Сайт Taliya.Ru вирішив трохи підняти завісу таємниць і розкрити один із секретів краси японських гейш, а саме як їм вдається бути завжди стрункими і витонченими. Виявляється їх секрет — це вельми оригінальна дієта, яка хоч і незвичайна, але цілком доступна.

Оригінальна дієта японських гейш

Отже, дієта японських гейш може тривати до 1-го місяця. Все залежить від ваших цілей, бажання і сили волі. Протягом місяця ви щодня повинні відварювати 500 г (це приблизно 2 склянки) довгого рису без солі і спецій. Відварений рис необхідно змішати з дрібно порубаним солоним огірком.

Тепер найскладніше. Рис з огірком ви буде їсти щодня, АЛЕ! Не просто так … при поїданні цієї страви ви повинні ковтати тільки рис, а часточки огірка збирати мовою і відкладати за щоку. При цьому необхідно намагатися якомога довше їх там зберегти, можна злегка посмоктувати, але не ковтати. Але якщо раптом ви не втрималися і проковтнули солоний огірок, то тут же з’їжте часточку свіжого часнику.

А найприємніше, що під час дієти японських гейш ви можете харчуватися як завжди, не змінюючи своїх смакових звичок і пристрастей. АЛЕ! Після кожного прийому їжі ви повинні з’їдати не менше 5 ложок рису з огірком за описаним вище методом.

Така оригінальна дієта, хоч і незвично, але допомагає через місяць втратити не менше 10 кг, а найрадісніше, що вони не повертаються. Перевірено на японських гейш! Ця дієта настільки своєрідна, що її просто не можна не спробувати. Правда повторювати її рекомендується не частіше, ніж 2 рази на рік.

Вдалого вам схуднення, стрункості і краси, як у японських гейш.

P.S. На десерт сьогодні чарівна кішечка

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:

З цим читають

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *