Омани і найчастіші помилки при схудненні.

1. А чи не забули ви ПРО ОБМІН РЕЧОВИН?

Ті люди, які постійно піддають себе різним дієтам, напевно стикалися з такою проблемою, що сидячи на дієті, спочатку вага сбрасиваетя, йдуть різні складочки на животі і з’являється відчуття легкості, але потім вага стабільно тримається на одній позначці і незабаром починає рости вгору.

Це пов’язано саме з Колор з Ефектом Збільшення речовин. Справа в тому, що у людей, схильних до надмірної ваги порушений обмін речовин, а дієти його ще сильніше погіршують. Таким чином, людині, "підсів" на різні дієти, доведеться сидіти на них все життя, щоб не погладшати, як бочка. А сидячи все життя на дієтах ви напевне завдасте непоправної шкоди здоров’ю.

Що ж таке "обмін речовин"? Не вдаючись у науку, поясню все "на пальцях". "Хороший обмін речовин" сприяє тому, що всі поживні речовини, споживані людиною, йдуть на конструктивну функцію організму, а саме на ріст кісток, ріст м’язів, волосся, нігтів, і, канєшно же, на виділення енергії для активної життєдіяльності. "Поганий обмін речовин" сприяє в першу чергу тому, щоб ті самі живильні речовини відкладати "про запас", Тобто утворювати підшкірний жир!

Таким чином, якщо у вас порушений обмін речовин, то ніякі дієти вам не допоможуть, ваша вага знову і знову буде повертатися на звичну йому позначку.

З усього сказаного, напрошується лиш один висновок: "Дієти – ніщо, обмін речовин – все!"

Напевно тепер вас мучать два нові питання: "Який у мене обмін речовин?" і "Як його поліпшити?"

Відповідь на перше питання простий – якщо у вас завжди була надлишкова вага, то у вас поганий обмін вещест.

Відповідь на друге питання теж досить простий! Є два способи поліпшити "його величність". Перший – акупунктура і другий – правильними продуктами харчування. Акупунктура – процедура дорога і ця стаття не про це. Далі я приведу список продуктів, які здатні поліпшити обмін речовин, а так само продукти, які можуть нашкодити йому.

Покращують обмін речовин:

– сир (0%), нежирний сир

– пісна риба (тільки варена, тушкована або на пару), соя та вироби з неї, деякий м’ясо (тільки варене, тушковане або на пару)

– кава чай

– часник, перець, огірки, кабачки, листя салатів

– гречка, пшоно, фрукти

Погіршують обмін речовин:


Яйця, молоко, свинина (особливо сало), м’ясо курей, більшість овочів, дріжджова випічка, напої, приготовані з використанням солоду або за допомогою дріжджів (у тому числі і квас). Особливо помідори, картопля, майонез, будь-які солодкі напої.

Як бачите, це дуже важливо! Намагаючись схуднути, ви думаєте:"Пообідаю-ка я салатом з помідор! Це ж помідори – з них я точно не одужаю". Таке твердження тільки частково правильно. З помідор ви не видужаєте, але вони гарненько зіпсують вам обмін речовин, а що з цього виходить, ви вже зрозуміли.

Ось, мабуть і все! Покращуйте свій обмін речовин, а не сидіть на дієтах!

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Дієта при підвищеному холестерин – Детальний опис дієти при

    Дієта при підвищеному холестерин – опис і загальні принципи Холестерин може бути різним. Шкода або користь він приносить організму? Як дієта сприяє нормалізації рівня холестерину в крові? Давайте…

  • Дієта на гречці

    Гречана – третя за популярністю дієта в Росії . Третя не тому, що важко домогтися результату – він-то не змушує себе чекати, а тому що це сувора монодієта, де заборонено все. Крім гречки. Важко з…

  • Підрахунок калорій для схуднення допоможе позбутися зайвої ваги

    У даній статті ми пропонуємо вам ознайомитися з одним з найефективніших способів обмеження щоденної кількості їжі та схуднення: підрахунок калорій. Точка відліку Даний метод перевірений кількома…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + twelve =