Оксісайз – РЕВОЛЮЦІЙНА СИСТЕМА СХУДНЕННЯ.

Оксісайз – революційна система схуднення

Оксісайз – революційна система схуднення

Oxycise! (оксісайз) – це революційна методика зниження ваги, ефективність якої підтверджена науковими дослідженнями. Дивовижна сила кисню допоможе вам позбавитися від зайвих кілограмів, відновити втрачену душевну рівновагу, знайти ідеальну фігуру і незвичайний заряд енергії.

Оксісайз – унікальний комплекс вправ для схуднення, він ефективний благодаяря спеціальної дихальної гімнастики: кров активно насичується киснем, а фізичні вправи сприяють надходженню кисню до проблемних зон. Результат – значне зменшення жирових тканин. Плюс оксісайз в тому, що на нього досить витрачати всього 20 хвилин в день. При цьому за тиждень ви можете зменшити обсяг талії на 10 см.

www.mybodyflex.ru/index/0-12

ЩО оксісайз МОЖЕ ЗРОБИТИ ДЛЯ ВАС

Один з найголовніших аспектів оксісайз полягає в тому, що займатися можна і вдома, і в готельному номері, і в офісі, і навіть за кермом власного автомобіля. Він також безпечний для людей різного віку і будь-якого рівня фізичної підготовки.

Оксісайз спалює калорії за рекордно короткий час в порівнянні з традиційними програмами втрати ваги!

Оксісайз! Прибирає зайві кілограми і сантиметри!

Всього 15 хвилин щоденних вправ потрібно для того, щоб отримати довгоочікувані результати. Перевірте і переконайтеся самі!

Оксісайз економить ваш час.

Досягнення помітних результатів традиційними способами вимагає щонайменше кількох годин на тиждень. З Оксісайз ви можете досягти фантастичних результатів всього за 15 хвилин в день.

Оксісайз! Допомагає позбутися целюліту.

Геть в’ялі м’язи ніг! Ви замре перед дзеркалом у захваті.

Оксісайз! У стані понизити і вашу константу ваги!

Програма покращує обмін речовин, що призводить до помітного зниження ваги.

Оксісайз! Формує нову фігуру!

Геть «передній рюкзак». Збільшує споживання кисню, геть відвислі сідниці, в’ялі руки, пухкі щоки і подвійні підборіддя!

Оксісайз! Збільшує фізичну витривалість!

Оксісайз! Заощаджує ваші гроші і час на заняттях!

Оксісайз! Покращує стан шкіри, травлення і очищення організму, зміцнює спину і хребет, збільшує споживання кисню.

Наукові дослідження підтверджують ефективність Oxycise!

Провідними університетами США був проведений ряд досліджень рівня витрачання калорій і споживання кисню під час занять за програмою Oxycise! За допомогою газоаналізірующего обладнання був проведений порівняльний аналіз витрачання калорій у співвідношенні до одного з традиційних видів фізичних навантажень, а саме – до занять на велотренажері. Передбачалося порівняти результати тестування цих двох методів в плані витрати калорій і споживання кисню.

Результати тестування були приголомшливі! Керівник дослідницької групи так прокоментував отримані дані:

«У питаннях регулювання ваги найважливіше завдання – пошук дієвого способу збільшення споживання калорій. І тут всякий спосіб корисний. Результати свідчать про майже чотириразовому поліпшенні показників обміну речовин. Крім того, після вимірів, проведених у двох випробовуваних на велотренажерах, з’ясувалося, що в обох випадках рівень енергоспоживання на 140% нижче, ніж результати Oxycise!

Oxycise! Спалює калорій на 140% більше, ніж заняття на велотренажері!

Це вражаючі результати для такого звичного заняття, як дихання. Я думаю, що противники традиційних фізичних вправ або люди, які не мають достатнім часом, оцінять цю програму по достоїнству »

Важливо також пам’ятати, що для занять на велотренажері для отримання таких значних результатів енергоспоживання і збільшення вмісту кисню в крові організм необхідно підготувати до запланованих навантажень, «розігріти» його. Заняття з прогремме Oxycise! не вимагають розминки, можуть проводитися протягом усього дня, а результати не змусять себе чекати.

Це не казки! Якщо ви вже втратили контроль над своїм тілом, Oxycise! допоможе вам відновити свої права.


Відмінність Bodyflex від Oxycise

Головні переваги:

* Не потрібно прокидатися рано вранці і дихати на голодний шлунок, можете займатися в будь-який зручний для вас час.

* Можна робити години через півтора – два після їжі. Їжа назад не полізе.

* Ні гучного “Паф” з Бодіфлекс.

* Немає затримки дихання.

* Вбудовані вправи Кегеля.

* Відмінно комбінується з калланетикой.

Базове дихання Oxycise!

ВДИХ

Вдихніть! Розслабтеся і не піднімаючи плечі вгору зробіть вдих носом. При цьому не забувайте, що ми з вами повинні дихати не грудьми, а животом (діафрагмальне дихання). Для цього постарайтеся розслабити м’язи преса і випнути живіт вперед.

ПОСМІХНІТЬСЯ! На вдиху розтягніть куточки рота в широку посмішку. Тобто просто посміхніться, уявіть. що ви вдихаєте аромат квітів. Посмішка потрібна для того, щоб ви змогли розширити свої ніздрі і вдихнули якомога більше повітря. Також, завдяки усмішці ви вправляєте і коригуєте лицьові м’язи.

ЛІФТ (підйом таза)! Після того як ви зробили спокійний вдих вам потрібно якомога сильніше підняти сідниці вгору і втягнути їх. Хто займався калланетикой, то це теж саме, що перекидання таза. Основна поза в калланетике.

ТРИ вдих через ніс! Після «ліфта» потрібно зробити три коротких додаткових вдиху.

ВИДИХ Витягніть губи, наче дмете через соломинку, щоб вихідний отвір було якомога менше, і починайте видихати з опором (відчувається, як пручаються м’язи всередині). Посмішку теж тримаємо!

Підборіддя не опускаємо! Сідниці не розслаблятися, тримаємо втягнутими! Видихніть повітря якнайсильніше з легких.

ТРИ різкий видих! Коли видихати вже начебто нічого, зробіть ще три різких видиху ротом. Не опускайте голову і намагайтеся не розслаблювати сідниці. Це гарантує повний видих і збільшує обсяг наступного вдиху. М’язи живота при цьому мимоволі скорочуються, отже – посилюються і тонізуються.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

  • Революційна система схуднення

    Методика схуднення Оксісайз ефективна тим, що в процесі виконання комплексу дихальних вправ кров оживлення збагачується киснем. Самі ж фізичні вправи направляють отриманий кисень в проблемні місц…

  • Підрахунок калорій для схуднення. 5 кроків.

    Як назавжди скинути зайву вагу Підрахунок калорій для схуднення. 5 кроків. Підрахунок калорій для схуднення є ефективною методикою зниження зайвої ваги. Але для того щоб отримати бажаний результ…

  • Дієта мінус 60 Катерини Мірімановой, система для схуднення.

    Система мінус 60 Катерини Мірімановой для схуднення Тип дієти – змішана Термін застосування – тривалий час, краще постійно. Слід розуміти, що система мінус 60 розрахована на тривалий термін….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 2 =