Огірок маринований – калорійність, корисні властивості, користь і шкода, опис – calorizator, огірок маринований калорійність

Огірок маринований - калорійність, корисні властивості, користь і шкода, опис - calorizator, огірок маринований калорійність

, або Огірок звичайний однорічна трав’яниста рослина родини
Гарбузове, вид роду
Огірок.

У Росії ця культура широко відома з 16 століття. У його плодах 95-98% води і мізерно мала кількість білків, жирів і вуглеводів.

багаті складними органічними речовинами, які грають важливу роль в обміні речовин. Ці речовини сприяють засвоєнню інших продуктів харчування і покращують травлення.

Маринування як спосіб збереження продуктів відомий більше 6000 років.
На території Русі перша згадка про тепловій обробці огірків відноситься до 16 століття. Як відомо для приготування маринаду використовуються розчиняються у воді такі основні спеції,
або,.

Маринад сприяє тривалому зберіганню
за рахунок придушення діяльності мікроорганізмів. Використання маринованих огірків та інших продуктів справа суто індивідуальна.

Кожен сам для себе визначає корисність продукту і кількість, в якому він споживається. Мариновані огірки збуджують апетит і підсилюють травлення.
Отже, рекомендуються тим, хто хоче видужати.

Так само є легким проносним засобом. Містять малу кількість калорій і можуть виступати в якості елемента дієтичного харчування. Мариновані огірки можуть бути шкідливі, оскільки часте вживання продуктів з
шкідливо для зубів.
, Що міститься в маринаді, подразнює слизову шлунка.

Тому може завдати шкоди людям з виразками шлунка і гастритами з підвищеною кислотністю. Надмірна кількість
не рекомендується людям з підвищеним артеріальним тиском. Маринад, в якому знаходилися огірки, розсолом називається помилково і пити його шкідливо.


Під час теплової обробки втрачається до 70 відсотків містяться в овочах вітамінів і мікроелементів, що зменшує користь і невигідно відрізняє маринування від. Процес маринування не знищує нітрати, що містяться в продуктах.
Причому вміст нітратів у недозрілих овочах вище. Традиційний спосіб зменшення шкідливих елементів – вимочування у воді і обрізання кінчиків, так як в них найбільша концентрація нітратів.

Так як великі дози, що міститься в маринованих огірках шкідливі, то вживати їх бажано в якості елементів гарніру разом з іншими овочами.

Огірок маринований калорійність

Прочитати статтю повністю.