Очищення організму водою з лимоном схема процедури

Щоб підтримувати своє здоров’я, необхідно періодично виконувати очищення організму. Є різні способи для процедури, але найбільш дієвим виявиться метод лимонної чистки організму.

Очищення організму лимонами направлено на виведення з організму сечової кислоти. Природа людству подарувала такий чудовий продукт, що є потужним розчинником.

Класичне використання лимона, як уже звикли багато, це його застосування при авітамінозі, а також для підвищення опірності організму при гострих респіраторних вірусних захворюваннях. І не так давно відкрилися зовсім нові унікальні здібності даного цитруса. Лимон має здатність розщепляти шлаки в організмі. Після цього процесу він має ще й дією відновним.

Також цей жовтий фрукт наділений регенерирующими здібностями абсолютно для всіх типів тканин нашого організму. У нерідких випадках за допомогою лимона вдавалося ліквідувати токсичні відкладення в печінці, вивести які більше нічим не вдавалося.

Якщо немає ніяких протипоказань, а це в деяких випадках має місце бути, можна схуднути, а також відновити в організмі обмінні процеси, використовуючи очищення організму водою з лимонами. Легкість даного методу полягає в його неймовірною простоті і якихось особливих зусиль не потребують.

Лимон є «посудиною», що вміщує в себе значні обсяги аскорбінової кислоти, а також лимонної та інших фруктових кислот. До складу входять танін і біофлавонід – це харчові волокна, які будуть потрібні в процесі нормалізації процесів обміну речовин. Завдяки цим речовинам і відбувається очищення організму.

Важливо приймати лимон людям, страждаючим гіпертонією, тому що він здатний знижувати артеріальний тиск у крові. З його допомогою домогтися можна пониження показників холестерину і цукру. У лимонах містяться ще такі речовини, як пектини, а вони здатні з організму виводити важкі метали. У разі частого підвищеного газоутворення в кишечнику допоможе в боротьбі з цим шкурка лимона. А ще вважають лимон відмінним антисептиком.

Існують випадки виняткові, при яких не дозволяється вживання лимона. Цей цитрус протипоказаний, якщо в наявності є які-небудь захворювання травного тракту. До будь-якого способу для очищення організму необхідно підходити відповідально і обережно. Ніколи не варто починати з великих доз. Відзначається підвищена кислотність? Тоді заздалегідь необхідно себе підготувати, вживаючи деякий час овочеві соки, а вже тільки після цього можна буде перейти до цитрусових.

Є декілька варіантів, які допоможуть провести очищення організму лимонами. Цей варіант найбільш простий. Варто використовувати лимонний сік, додаючи його в невеликій кількості в усі страви, які приймає людина. Але скоріше це підійде більше тим, кому дуже хочеться отримати результат, але змушувати себе щось вживати через силу не виходить. Тільки варто відзначити, що є недолік у цього способу, так як він буде надавати лише найменшу дію. А відбувається це в силу того, що вся цілющість необхідних волокон, що борються за очищення організму, що містяться в цедрі і в часточках, попросту упускається.

Краще буде, якщо вживатися будуть всі частини фрукта. Зробити це можна висушивши його, а потім заварювати замість чаю або натирати для додавання в різні салати. Це допомагає найкращим чином досягти оптимальної ефективності, тому як кишечник буде очищатися від шлаків за допомогою потрапляння в організм в достатку клітковини і пектинів разом з лимонною цедрою.

Але якщо дійсно є бажання, щоб лимонна чистка організму була найбільш якісною, доведеться застосувати іншу схему оздоровлення. У першому випадку мається на увазі вживання склянки холодної води з додаванням кількох ложок лимонного соку щодня з ранку на голодний шлунок. Їсти можна через півгодини – годину. Інший рецепт полягає в тому, що необхідно вживати цитрусових сік без будь-яких розбавлення і добавок. Спочатку курс починати варто з п’яти цитрусових, однак їх кількість повинна підвищуватися щодня, дійшовши таким чином до двадцяти п’яти фруктів на день. Перші кілька днів слід дотримуватися цієї дози, потім вона повільно зменшується до початкового числа лимонів. Цей етап є завершенням очищення. Як правильно дотримуватися дозу:

– в перший день з п’яти лимонів виходить один стакан соку;

– на другий день доза збільшується до десяти лимонів і відповідно двох склянок соку;

– третій день – це п`ятнадцять лимонів і три склянки напою;

– четвертий день – двадцять лимонів, тобто чотири склянки;

– з п’ятого по восьмий день доза зберігається у вигляді двадцяти п’яти лимонів і п’яти склянок лимонного напою;

– далі йде зниження на дев’ятий день – двадцять лимонів;

– десятий день відповідно п`ятнадцять лимонів;


– одинадцятий день прийому – десятеро лимонів;

– і завершальний день знову п’ять лимонів.

При такому лікуванні можна лимонний сік пити протягом цілого дня, однак приймати потрібно за півгодини до прийому їжі. Не варто свій організм перевантажувати за один прийом значними обсягами лимонного напою. Потрібно звернути увагу, при виникненні будь-яких розладів і порушень з боку кишечника, очисні процедури краще призупинити на якийсь час, щоб травна система мала можливість адаптуватися до регулярного прийому лимонного соку. При можливих захворюваннях лікування повинне коректуватися для кожного з них. Для лікувальних процедур вибирати лимони краще з шкірою більш тонкої.

Найбільш практичніше для приготування лимонного соку застосовувати соковижималку електронного типу. Щоб позбутися відчуття оскоми потягувати сік можна, використовуючи соломинку.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Чим корисний лимон для організму, чим шкідливий Популярно про здоров’я

    Багато людей дуже люблять лимони, незважаючи на їх кислий смак. Шанувальники цього цитрусового практично щодня включають його в свій раціон. І що найголовніше, помітно менше хворіють, у порівнянн…

  • Імбир і лимон для схуднення (4 рецепта, відгуки)

    Імбир і лимон для схуднення – чим пояснюється ефективність цього міксу? Про користь компонентів, а також про способи приготування зілля розповість наша стаття. Коротко про властивості імбиру і ли…

  • Сода з лимоном для схуднення

    Заради красивою, стрункою фігури жінки готові піти на будь-які жертви. Останнім часом приваблює своєю доступністю і дешевизною дієта на основі лимона і харчової соди. Застосовуються ці продукти д…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =