Низькокалорійне меню на тиждень

Обмеження калорій в раціоні — один із способів позбавитися від зайвих кілограмів. Однак обмежувати себе в калоріях слід з розумом. Оптимальна кількість калорій, на думку фахівців, яке повинно бути в низькокалорійному раціоні — близько 1500. Низькокалорійне меню на тиждень Smachno.ua склав за допомогою лікаря-дієтолога

Продукти, з яких може складатися низькокалорійне меню — це овочі, фрукти, каші, нежирні м’ясо, риба, курка. Їжу слід відварювати, готувати на пару або ж запікати: тоді в ній збережеться більше корисних речовин, отже, організм буде отримувати все необхідне, незважаючи на невеликі порції їжі. При цьому чим різноманітніше буде ваш раціон — тим краще.

Однак, за словами лікаря-гастроентеролога, дієтолога Наталії Міхневій . слід пам’ятати і те, що низькокалорійне меню — це зовсім не панацея від надмірної ваги. Обмеження споживання калорій може бути як варіант для схуднення. З’ясувати ж справжню причину зайвої ваги (а це може бути як неправильне харчування, так і різного роду захворювання) і відповідно призначити лікування може тільки фахівець.

Низькокалорійне меню на тиждень

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × три =