Наскільки корисна білкова дієта для схуднення – здоров’я і особистісному зростанні

Раціон такої дієти точно вивірений за змістом калорій і не допускає їх дефіциту, а за рахунок наявності в меню яєць, м’яса, риби робить харчування досить ситним. Фрукти та овочі допомагають уникнути нестачі вітамінів, мікроелементів та інших важливих речовин.

djeni.org/articles/diety/diety_dlya_pokhudeniya/khimicheskaya_dieta_dlya_pokhudeniya_polza_i_vred/ (на цьому ж сайті можна отримати інформацію і по інших темах: здоров’я, краса, вагітність, відносини, діти).

Ефективність білкової дієти може бути різною для кожної людини, оскільки обмін речовин у всіх має індивідуальні особливості. Однак, не так давно дієтологами було доведено, що люди, які споживають білок у кілька завищених дозах (у порівнянні з фізіологічної необхідністю), позбавляються від зайвих кілограмів швидше і краще відновлюють фізичну форму навіть при обмежених спортивних навантаженнях.

Раціон такої дієти точно вивірений за змістом калорій і не допускає їх дефіциту, а за рахунок наявності в меню яєць, м’яса, риби – робить харчування досить ситним. У той час як фрукти і овочі допомагають уникнути нестачі вітамінів, мікроелементів та інших важливих речовин. Відмінною особливістю цього режиму можна назвати дозволенною помірної фізичної активності без обов’язкового виснаження себе тривалими заняттями спортом, що порадує тих, хто знаходиться не в найкращій фізичній формі.

Достатньо по можливості частіше прогулюватися пішки, підніматися по сходах до квартири, відмовитися від додавання жиру в їжу, обмежити солодощі і сумлінно дотримуватися правил дієти. Це допоможе отримати максимальний результат і не мучитися голодом або харчовим одноманітністю, характерним для багатьох сучасних дієт.

Дотримуватися білкову хімічну дієту не варто занадто довго (більше місяця), оскільки вона не є повністю збалансованою. Але втратити кілька кілограмів до літа без шкоди для здоров’я цілком можна.

Хоча дана система харчування вважається безпечною, її не слід використовувати людям з важкими або хронічними захворюваннями нирок, шлунково-кишкового тракту і серцево-судинними хворобами. Тобто перед початком будь-якої дієти не завадить проконсультуватися у лікаря, щоб не погіршити наявні в організмі проблеми.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 5 =