Найміцніші сорти пива в світі

2013-07-09

Пиво-алкогольний напій традиційно легкий і цілком підходить для літньої спеки, а також лікування наслідків вчорашніх посиденьок.

Хоча наші виробники і часто експериментують з різними підсилювачами хмільних ефектів, класичне пиво має набагато більше прихильників. Виявляється, наші експериментатори не єдині у своєму роді і зарубіжні пивовари теж не проти додати оборотів в традиційні рецепти. Японське пиво «HakusekikanBrewery» має у своєму складі 15 відсотків спирту, а ще може похвастати нотками петрушки, перцю і фруктів. За кольором цей напій темний а по консистенції нагадує заварний кави, але японцям подобається. «LijiangShengliWineCo» — китайський побратим попереднього героя і цього разу китайцям вдалося перевершити жителів Піднебесної за кількістю спирту. Частка спирту в ньому становить 20% і це зовсім не ноу-хау, а практично древній напій.

Перший раз його приготували більше 500 років тому. Бельгійський «DeStruiseBrouwers» обганяє китайський «хмільний удар» і показує феноменальний відсоток спирту в цілих 25%. Кажуть, що до смаку цей напій дуже нагадує цукерку «Ірис». Тим не менш, це не найміцніший продукт в списку, адже в Шотландії люблять міцніше і варять «TacticalNuclearPenguin», який має 32%. Німці, вступивши в боротьбу високих градусів, перемагають не лише пиво, а й горілку, віскі і коньяк з феноменальним показником в 43 градуси. Ви думаєте, що на цьому гонка закінчується?

Зовсім ні. Перші три місця займають шотландський «End Of History» 55%, німецький «SchorschbockFinisCoronatOpus» 57% і голландський «Start The Future» 60%. Але зовсім поза категорій знаходиться абсолютний чемпіон з лякаючим назвою «Armageddon» з 65% спирту. Незважаючи на таку високу фортецю, пиво не втратило характерних для оригінального напою смакових якостей, що вельми дивно. Поки що ця позначка є максимальною, але хто знає, може бути, незабаром у продажу з’явиться ще більш шокуючий напій. Хоча назвати спирт зі смаком пива пивом навряд чи повернеться язик.

Корисно (0) Марно (0)

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *