Московських рестораторів попросять вказувати калорійність страв The Village The Village потік Ресторани, калорійність блюд в меню

Департамент торгівлі Москви розробив нову концепцію продовольчої безпеки. Заступник глави відомства Дмитро Краснов розповів, що рестораторів будуть переконувати в тому, щоб в меню вказувалася калорійність страв. Згідно з діючими, вказувати калорійність обов’язково тільки для дитячого та дієтичного харчування. Московська влада поки не передбачають ні заохочень за наявність цієї інформації в меню звичайних ресторанів і кафе, ні покарань за їх відсутність. Вони мають намір просто домовлятися з підприємствами громадського харчування.

Пропозиція ресторатори сприйняли неоднозначно: з одного боку, знати про калорійність їжі і контролювати її споживання зайвим не буде, з іншого в меню багатьох закладів зустрічається багато екзотичних продуктів, дізнатися енергетичну цінність яких не завжди просто. За даними інституту РАМН, дослідження тільки однієї страви в ресторані обійдеться приблизно в тисячу рублів. Як розповіли The Village в кафе Жан-Жак на Нікітському бульварі, зараз заклад не вказує калорійність продуктів в меню і добровільно робити це не збирається, так як у відвідувачів немає в цьому потреби.
У меню бару Стрілка енергетична цінність також не вказується, проте вся інформація про вагу страви, його складі і калорійності міститься в головному затвердженому меню в офісі, тому, якщо відвідувач закладу захоче дізнатися кількість калорій, йому завжди підкажуть.

Калорійність страв у меню

Посилання на оригінал.