Морквяна дієта для швидкого схуднення (4 дні) і на 10 днів

Морквяна дієта для швидкого схуднення (4 дні)

Слідувати цій дієті потрібно чотири дні. максимальний результат при точному дотриманні рекомендацій — втрата 4 кг. Рекомендації ж вельми прості. Тобто слід тільки морквяний салат, але — в будь-якому бажаному кількості.

1 — 3 день: харчуємося три рази в день, з’їдаючи довільну кількість морквяного салату і вживаючи в питво несолодкий чай або мінеральну негазовану воду. Урізноманітнити раціон можна улюбленим свіжим фруктом.

4 день: тепер можна разом із салатом з’їсти маленький шматочок житнього хліба і трохи смаженої картоплі.

5 день: поступово повертаємося до звичайної манери харчування, проте істотно зменшивши частку солодощів, мучного і жирного.

Рецепт салату з моркви

Вам знадобиться: 1 кг моркви (свіжої), 1 лимон. 1 ст. ложка меду.

Дуже ретельно промиваємо моркву в холодній воді, потім — натираємо на тертці з середніми отворами. Заправляємо медом і лимонним соком по своєму смаку, перемішуємо.

Коли морквяна дієта для швидкого схуднення пройдена і результат вам та іншим уже очевидний, постарайтеся зберегти досягнуте, помірно обмеживши себе в харчуванні. Поліпшення роботи травної системи, можливо, спровокує і поліпшення апетиту — потрібно звикнути до приємного почуттю легкого голоду, і тоді дієти вам більше не знадобляться.

Морквяна дієта на 10 днів

Ця морквяна дієта трохи більше довга і трохи менш сувора: в її меню морквяний салат, приправлений сметаною. Однак сметани для заправки слід брати самий мінімум, моркви ж — скільки завгодно. Крім того — раз в день можна побалувати себе салатом з вареної моркви.

Пиття при десятиденної дієті таке ж, як і при швидкій — звичайна вода або негазована мінеральна, несолодкий чай. Але до цих рідин обов’язково додається свіжий морквяний сон — приблизно 3 — 4 склянки щодня.

Проста морквяна дієта на 10 днів дозволяє досягти вражаючих результатів: за час її дотримання ви можете схуднути (при акуратному слідуванні) на 5 кг. Ще одним безумовним плюсом цієї дієти є дуже важливий оздоровчий ефект — вона позбавляє від геморою (але зупиняти його лікування після закінчення дієти не можна — результат необхідно закріплювати).

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

You May Also Like

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать + одиннадцать =