Масло Обліпихова — «Краще натуральне швидкодіючий засіб для відновлення цілісності

Краще натуральне швидкодіючий засіб для відновлення цілісності шкіри і загоєння ранок, порізів, мозолів і інш.

Переваги: швидкий ефект, доступно за ціною, незамінне в домашній аптечці, повністю натуральне, прекрасно загоює, підсушує і дезінфікує

Коли то я була свідком того, як бабуся моєї подруги на всі її скарги що вона десь порізала палець (ногу, руку, обличчя і інш.) Або обдерла коліно / натерла мозоль новим взуттям і т. Д. — Відповідала: «Візьми в холодильнику обліпихова мало, помажеш все пройде». Тобто цей стандартний рецепт я чула буквально на всі дитячі скарги шкільної подруги.

Через деякий час, пригадаймо універсальний рецепт від «усіх напастей», Завчений напам’ять від багаторазового повторення (ми були гіперактивні діти) — купила собі в аптеці масло обліпихи. Варто в аптеці близько 50 рублів за об’єм 50 мл. і є повністю натуральним. купила виключно для того, щоб просто стояло в холодильнику «на всякий пожежний випадок», Раптом чоловік молотком собі палець зашкодить. або ножем при нарізці овочів поріж. Дуже ксати запаслася і отримала можливість перевірити на собі це унікальне, дуже ефективний засіб.

Обліпихова олія є серйозним антисептиком, моментально загоює рани, порізи і садна (дітям, коли на велосипеді «навернутися» просто воно необхідне). Потім мама моя поимела мозолі від нового взуття, в якій, за збігом обставин, їй довелося ходити цілий день, при цьому вона, звичайно, не мала в сумочці лейкопластиру.

Наклавши марлевий тампон, просочений обліпиховою масло, на місце мозолі (лопнула і пошкодженої взуттям) і закріпивши пластиром, на ранок були свідками практично дива. Мозоль повністю висохла, здалося вже наросли «нове м’ясце», Гладке, рівне і не болить. Відповідно, наклали свіжий пластир, полив його попередньо маслом обліпихи, щоб завершити відновлення шкіри і закріпити ефект. Через пару днів — проблеми не стало. Мозоль (та ще й на растрескавшейся шкірі) — серйозна проблема і на неї пішло всього 2 повних дні (на ніч накладали теж).

Якщо ж говорити про саднах і порізах, то одного дня достатньо. Якщо поріз глибокий, швидше за все це теж займе пару-трійку днів, але серйозні зміни можна побачити протягом одного дня.

При цьому, підозрюю, що не має значення загноїлась рана чи ні, це ж не «зеленка».

Крім всіх вищеописаних чудес, його ефективно застосовувати для ушкоджень (свіжих) особи після дрібних прищиків і синячков. Масло обліпихи їх швидко продезенфіцірует, підсушить і загоїть. Сдледов не залишиться дуже швидко. Відмінна альтернатива рекламованого «Скінорен-гелю» та іншим подібним, які стоять по 600 рублів і т.д.

Побічних ефектів масло обліпихи не має (якщо не прострочено. Але в такому випадку воно просто марно і навряд чи має побічні), єдиним недоліком можна вважати що воно дуже може залишати яскраво-помаранчеві плями на одязі, якщо його пролити. швидше за все будуть проблеми щоб відіпрати таку пляму. При цьому шкіру воно не фарбує, помаранчевих плям не залишає після змивання.

В аптеках масло обліпихи зустрічається від різних виробників. Різниці між ними не помітила. Ефект завжди є і тому купую те, яке є в наявності.

Забула написати що марлевий компрес (не вимагає нагрівання, просто налийте його на марлю і накладіть на потрібне місце, закріпіть платирем) відмінно допомагає також і при свербінні, подразненнях шкіри, расчесам та інших дрібних, але огидних, неприємності.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *