Кукурудзяні палички, чим вони корисні, кукурудзяні палички калорійність

Кукурудзяні палички, чим вони корисні, кукурудзяні палички калорійність

Конспект рубрики про їжу, програми
жити здорово від 19. 09. 2011
На кухні програми жити здорово, солодкі кукурудзяні палички.

У радянські часи це було величезне ласощі, що було складно знайти в магазинах. Зараз це ласощі продається в будь-якому продуктовому магазині.

З історії: цей продукт був винайдений зовсім випадково двома братам по прізвища Келлог американцями за походженням. Із залишків кукурудзяного борошна вони спочатку виготовили пластівці, а потім і самі палички і подали жителям свого пансіонату.

Це настільки сподобалося відвідувачам, що вони попросили їх приготувати ще. Ось так цей продукт почав свій переможний хід по світу.
Єдино корисне властивості цього продукту це великий вміст вуглеводів (калорійність кукурудзяних паличок приблизно 500 ккал на 100 гр.). А вуглеводи, це джерело енергії для людини. Цей продукт, т. к. він багатий вуглеводами легко засвоюється і тому він стимулює набір ваги.

Крім того вони сприяють підвищеного газоутворення.
Як їх вибирати Купуючи цей продукт потрібно звернути увагу на їх колір. Кукурудзяні палички без додавання барвників мають блідий, жовтуватий колір. Якщо колір жовто-яскравий, значить при їх виготовленні додавали барвник. Взагалі то звичайно, Олена Малишева радить взагалі відмовитися від вживання вуглеводів, почитайте статтю.


Кукурудзяні палички калорійність

Прочитати статтю повністю.