Кремлівська дієта безкоштовно, суть дієти

Для тих, хто цікавиться дієтами для схуднення, назва кремлівська дієта вже, напевно, знайоме. Дійсно, це одна з найбільш ефективних і дієвих дієт, яка реально допомагає позбавитися від зайвої ваги. В останні ж роки її популярність для схуднення надзвичайно зросла, а пов’язано це з тим, що по-перше, вона дає чудові результати, а по-друге, продукти і суть кремлівської дієти дозволяють худнути, вживаючи в їжу звичні м’ясні та рибні страви, що не відчуваючи почуття голоду і не зраджуючи своїм смаковим пристрастям.

Кремлівська дієта безкоштовно

На нашому сайті вся інформація по кремлівській дієті публікується безкоштовно. Ми розповімо Вам про продукти, що використовуються в ній, і наведемо приклади меню, ми дамо таблицю балів і коментарі до неї, ми познайомимо Вас з відгуками і результатами тих, хто вже скористався кремлівської дієтою і багато чого може розповісти про неї. Всі ці матеріали по кремлівській дієті доступні безкоштовно і без реєстрацій, ними може скористатися будь-який відвідувач нашого сайту.

А зараз давайте розберемося, в чому ж її суть?

Суть кремлівської дієти

Суть її полягає в тому, що вона спрямована на значне скорочення споживання вуглеводів. Тобто в меню практично немає обмежень на м’ясо, рибу, яйця, масло, жири, білки, але дуже суворий контроль за кількістю вступників в організм вуглеводів. Як відомо, вуглеводи – це основне джерело енергії в організмі людини. Як тільки енергія з цього джерела припиняє надходити, організм починає споживати накопичену раніше енергію, тобто переробляти накопичилися запаси жиру. Іншими словами, суть в тому, щоб, обмежуючи кількість вуглеводів, змусити наш організм витягти енергію з накопичених жирових відкладень, позбавивши нас тим самим від зайвих кілограмів.

Виходячи з вищевикладеного випливає, що продукти кремлівської дієти відрізняються від звичайного раціону низьким вмістом вуглеводів. Інакше кажучи, в ній ми повністю виключаємо продукти з високим вмістом вуглеводів, обмежуємо страви з середнім вмістом вуглеводів, зате в будь-якій кількості можемо вживати безвуглеводну або низьковуглеводну їжу.

Кремлівська дієта окуляри

Для того, щоб кремлівська дієта була максимально ефективною, прийнято всі споживані вуглеводи підраховувати окулярами або балами. У ній 1 очко або 1 бал дорівнює 1 гр. вуглеводів. Тобто, вживаючи в їжу будь-яку страву або продукт, необхідно підраховувати кількість очок (кількість вуглеводів), які отримує Ваш організм. Чим менше очок за 1 день Ви наберете, тим більше жиру буде перероблено Вашим організмом, тим більше ваги Ви втратите.

Для зручності підрахунку очок у кремлівській дієті розроблені спеціальні таблиці балів, які дозволяють вести строгий облік споживання вуглеводів. Наприклад, 100 гр. картоплі містить 16 гр. вуглеводів, тобто, вживши 200 гр. картоплі, ми отримуємо 32 очка, а от 100 гр. яловичини не містять вуглеводів, тобто вживши 200 гр. яловичини, ми отримуємо 0 очок.

Наша таблиця балів кремлівської дієти. доступна безкоштовно, включає безліч найрізноманітніших продуктів, для кожного з яких підраховані відповідні очки. З урахуванням цієї таблиці і відбувається вибір страв, прийнятних для Вас. З прикладом такого раціону харчування Ви можете ознайомитися на сторінці кремлівська дієта меню на тиждень. де враховані не тільки окуляри, які відповідають кількості споживаних вуглеводів, а й вимоги різноманітності їжі і потребу організму у вітамінах і мінеральних речовинах.

Далі постає питання, яка кількість очок буде оптимальним для схуднення. Зрозуміло, однієї цифри, що підходить для всіх людей, не існує. Однак, якщо Ви хочете, щоб дієта була для Вас максимально ефективною, в перший час має сенс обмежити свій добовий раціон на позначці в 20 очок. Далі кількість очок можна поступово збільшувати, додаючи приблизно по 5 балів на тиждень. У кінцевому ж результаті, Ви повинні зупинитися на тій цифрі, яка дозволить Вам не набирати вагу, але харчуватися при цьому різноманітно і без шкоди для здоров’я. Орієнтовно це 60 очок. які зазвичай дозволяють зберігати свою фігуру і прийнятну вагу.

І на завершення хотілося б сказати, що кремлівська дієта – це дійсно одна з найефективніших, яка здатна реально знизити наш вагу. Для цього необхідно стежити за тим, що ми їмо, повністю відмовитися від заборонених продуктів і строго підраховувати очки, стежачи за загальною кількістю балів. Все це дає чудові результати, про які Ви можете прочитати на сторінці: відгуки.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Кремлівська дієта. таблиця продуктів Кремлівської дієти

    Кремлівська дієта Всім жінкам приділяють увагу своїй вазі і фізичному стану, можна спробувати спробувати Кремлівську дієту . Найімовірніше, ви чули про якусь чарівної дієті в “умовних одиницях” (…

  • Кремлівська дієта

    Кремлівська дієта – Найпопулярніша дієта серед не тільки українських громадян, але і жителів всієї Європи і Америки. На базі Кремлівської дієти була створена найпопулярніша дієта заходу – дієта А…

  • Кремлівська дієта – меню на тиждень

    Що стала дуже популярною останнім часом, кремлівська дієта, або як її ще називають «Дієта американських астронавтів» є дуже цікавою і ефективною дієтою. На відміну від інших дієт, які забороняють…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =