Кавунова дієта для схуднення. Меню, відгуки.

Меню кавунової дієти для схуднення

Тип дієти – монодієта

Спад ваги – кавунова дієта – 3 кг, кавунове харчування – ще 4-5 кг

Термін застосування – кавунова дієта – не більше 5 днів, кавунове харчування – ще 10 днів.

Калорійність кавуна – 100 грам м’якоті – 27 калорій.

Попередження! Не можна використовувати для дієти ранні кавуни, які містять велику кількість нітратів. Це може призвести до вираженої інтоксикації організму / звичайно, це не стосується випадків, коли ви живете там, де вони ростуть /. З обережністю застосовувати хворим з сечокам’яною хворобою, хворим на цукровий діабет, жовчнокам’яну хворобу, подагру.

Кавунову дієту можна сміливо віднести не тільки до монодієти, але й очисним. Кавун має виражену сечогінну дію і добре очищає організм від шлаків і надлишків рідини.

Протягом дня необхідно харчуватися тільки кавунами з розрахунку: кілограм м’якоті на 10 кг вашої ваги. Однак більш 5 кг кавунової м’якоті все ж з’їдати не варто. Якщо при цьому сильно мучить голод, можна в кожен прийом з’їдати ще 1-2 шматки чорного хліба. Уважно стежте за своїм станом: в деяких випадках організм на таке кавунове харчування реагує здуттям живота, метеоризмом, проносом. Якщо ніяких неприємних явищ не відзначається, можна сміливо продовжувати дієту всі п’ять днів.

Після закінчення дієти рекомендується продовжити кавунове харчування ще десять днів, це дасть вам можливість скинути ще 4-5 кг.

Меню кавунового харчування

Сніданок: їжте несолодке вівсянку і трохи сиру.

Або читайте оригiнал here.


Цікаве відео для вас:


З цим читають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + nineteen =