karpatka, Овочі, помідор калорійність 1 шт

karpatka, Овочі, помідор калорійність 1 шт

У більшості своїй овочі містять настільки мало калорій, що їх підрахунком можна не морочитися: все одно у вас швидше втомляться щелепи, ніж ви з’їсте стільки редьки, цибулі або моркви, що у вас зашкалит денна калорійність раціону. Як у тому анекдоті: враки, не може людина з’їсти за день три мішки брукви! . Скоріше вже калорійність овочів хочеться знати, щоб враховувати, наскільки зменшиться, наприклад, калорійність котлет, якщо вмішати в фарш натертий кабачок.

Є, звичайно, й підступні калорійні виключення типу картоплі, які поїдати безконтрольно і безкарно вийде. Але їх не так багато, можна вивчити, знати в обличчя і не захоплюватися, наповнюючи ними тарілку. Про негативною калорійністю овочів. Пані Іонанна Хмелевська активно просуває ідею про те, що на поїдання моркви калорій більше витрачається, чим у результаті отримується. На жаль і ах.

Овочі хороші тим, що витісняють з нашого раціону більш калорійні речі, але з’їсти три кілограми моркви і від цього походить на 700 грам не вийде. І на 70 не вийде. І навіть на 7.

Помідор калорійність 1 шт


Прочитати статтю повністю.