Калорійність попкорну, калорійність попкорна солоного

Калорійність попкорну, калорійність попкорна солоного

Попкорн за своєю суттю, представляє з себе звичайні зерна кукурудзи розірвання при нагріванні 200C. Вживається в солоному або солодкому вигляді, є королем «закусок» в кінотеатрах.

Винайдено попкрон в давнину індіанцями в Америці, в 19 столітті був поширений по США, але вже зараз відомий всьому світу. Тепер про калорійність попкорна.

На перший погляд така легка по вазі «кінопіща» повинна мати невелику калорійність, але це далеко не так. становить 440 кілокалорій на 100гр. , Це приблизно одна маленька порція, що подають у кінотеатрах.

Напевно Ви помічали, що в магазинах продають попкорн калорійністю всього 120-150 кілокалорій на 100гр.?

Цей попкрон приготований без масла (іноді без добавок) і при ТУ, такий попкорн є не радимо, краще приготувати вдома самим. До слова, кукурудза сама по собі є дуже поживним і корисним продуктом. У ній міститься багато вітамінів, клітковини і білка.
Кукурудза корисна для людей похилого віку, так як в ній багато магнію.

Також вона сприяє нормальному травленню, позитивну роботу нервової системи, серця, знижує рівень цукру в крові, а ще зменшує ризик серцевих захворювань. Щоденне вживання кукурудзи, на думку вчених, може запобігти появі раку.

Однак попкорн, володіє дещо іншими властивостями, ніж кукурудза. У ньому містяться баластні речовини, вітаміни В1, В2 і багато калію. Попкорн багатий вуглеводами і клітковиною, також є досить корисним продуктом.

Однак корисним може бути тільки попкорн без добавок у вигляді цукру, солі, масла і т. д. Всілякі добавки перетворюють попкорн в дуже шкідливу їжу, яка може згубно впливати на здоров’я організму. Судіть самі:
досягає 400 кілокалорій на 100 гр. , А
майже 440 кілокалорій на ту ж вагу.


Звичайно, ста грамів цих ласощів точно не вистачить за переглядом якогось цікавого блокбастера, тому ми часто беремо велику порцію попкорну і дарма.
Тільки в одній великій порції (відро) солодкого попкорну міститься 1800 ккалорій, а в солоному все 1760 ккалор.

З’ївши таку порцію, можна легко нашкодить організму і набрати зайву вагу. Але вихід є, якщо ви великий любитель попкорну, то краще його готувати самому в мікрохвильовій печі, використовуючи своє масло, а не те, яке можна знайти в упаковці. Так як невідомо якої якості масла, добавок і кукурудзи використовується виробниками, тому вибір залишається за Вами.

Калорійність попкорна солоного

Посилання на оригінал.