Калорійність олів’є, калорійність зимового салату

Калорійність олів'є, калорійність зимового салату

Салат Олів’є вважається популярним і традиційним блюдом на будь-якому святковому столі. У нашій країні це, мабуть, самий улюблений салат і обов’язкова страва на новорічному веселощі. За кордоном улюблене блюдо всіх росіян і жителів країн СНД відомий під назвою Російський салат. Рецепти салату Олів’є в радянський час постійно змінювалися, дорожчі інгредієнти замінялися більш дешевими і т.

д. Але калорійність залишилася незмінною, все-таки наявність різних продуктів позначається на її вагомому кількості.

Калорійність Олів’є досягає 270 ККалорії на 100 гр. , Ще в ньому є 10 гр. білків, 26 гр. жирів і трохи вуглеводів. Як ми знаємо поїдання цих ласощів не обходиться в сто грам і його з кожною ложкою хочеться ще і ще, тому цей результат сміливо множити на 2 і більше.

До того ж багато гурмани додають в салат замість ковбаси: яловиче м’ясо, шинки або м’ясо птиці (найчастіше курки). З цієї причини калорійність салату буде варіюватися. До речі калорійність Олів’є з куркою має майже 234 ККалорії на 100 гр. , Цей салат ще називають «Столичний».
Всі інгредієнти (крім горошку) нарізати кубиками, перемішувалися і заправлялися майонез. У радянські роки цей салат придбав надзвичайну популярність, завдяки доступності інгредієнтів і легкості приготування.

Цей салат має і ще одну назву Зимовий салат, яке виникло через те, що на відміну від продуктів, що входять до складу літніх салатів, всі продукти, що входять до його складу були легко доступні і в зимовий час. Сьогодні мало хто пам’ятає про те, що існує і авторський оригінальний рецепт салату, який правда за такий тривалий час зазнав безліч змін.
Так, наприклад, багато господинь заправляють салат Олів’є не тільки майонезом, а також сметаною або кефіром.

До речі Олів’є без майонезу теж досить популярний, особливо його люблять люди на дієті. Калорійність Олів’є без майонезу становить 210 ККалорії на 100 гр. Нижче наведено список калорійності салату Олів’є на 100 гр.

:
Олів’є з м’ясом 298 Ккал. Олів’є з шинкою 310 Ккал.

Олів’є з ковбасою 270 Ккал. Олів’є з куркою 234 Ккал.

Калорійність зимового салату

Прочитати статтю повністю.

You May Also Like