Калорійність ківі, калорійність ківі 1 шт

Калорійність ківі, калорійність ківі 1 шт

Ківі це фрукт, батьківщиною якого є Китай. Незважаючи на досить великі розміри і вага ківі (від 75 до 100гр.) Він вважається ягодою.

У цій ягоді міститься велика кількість вітаміну С, якого людині може вистачити на добу. Наявність цього вітаміну відмінно впливає на поліпшення імунітету, і сприяє швидкому загоюванню ран. Наявність в ківі калію балансує, мінеральні речовини і нормалізує тиск крові.

Крім того, ківі в «своєму арсеналі» має 1 гр. білків, 0. 7 гр. жирів і 10 вуглеводів. Цікаво, що
калорійність ківі всього-56 кілокалорій на 100 гр. , Що для збалансованого раціону харчування людини, що худне відмінна знахідка!

Цей фрукт здорово урізноманітнює будь-яку дієту, адже окрім корисності – ківі дуже смачний. Не варто забувати, що ківі вживають і в сушеному вигляді, тобто як сухофрукта. Калорійність сушеного ківі сягає майже 350 кілокалорій на 100 гр.
, Різниця зі свіжим плодом очевидна, що дуже властиво для будь-якого сухофрукта.

Клітковина, яка також в ньому присутній, знижує рівень холестерину і запобігає його засвоюванню. У цьому продукті знаходяться гормони, які покращують роботу мозку і серцево судинної системи. Дуже цікаво те, що ківі можна вживати навіть не очищаючи від шкірки.

Цей продукт відмінно поєднується в кулінарії з м’ясом і допомагає стати йому більш ніжним і соковитим. А ось молочні продукти і ківі поєднуються погано.
Цікаво, що вага середнього стиглого ківі становить майже 75 гр. , А великих плоди мають вагу до 100 гр. Отже,
калорійність 1 ківі від 42 до 56 кілокалорій!


Калорійність ківі 1 шт

Стаття взята з: