Калорійність кабачкової ікри майже непомітна — ZhenSovet.info — журнал порад для жінок від жінок, кабачкова ікра калорійність

Калорійність кабачкової ікри майже непомітна - ZhenSovet.info - журнал порад для жінок від жінок, кабачкова ікра калорійність

Кабачки це дієтичний продукт, який просто обожнюють дієтологи. Їх рекомендують, є і людям при слабо вираженому цукровому діабеті, вони заборонені людей другого ступеня цукрового діабету, а також людям схильним до діареї, так як кабачкова ікра сприяє очищенню організму і виведенню з нього холестерину. Калорійність кабачкової ікри дуже мала, всього 90 ккал, в той час як свіжі молоді кабачки мають калорійність усього 18 ккал на 100 грам продукту.

Кабачкова ікра може бути менш або більш калорійна, все залежить від способу її приготування.

У першому способі кабачкову ікру перед стерилізацією варять (саме стерилізацією, тому що кислотність кабачків сильно мала, і через це вони швидко псуються), а в другому способі кабачки підсмажують.

Тому якщо ви стежите за своєю фігурою вибирайте таки ікру, яка готувалася в процесі варіння. Кожен вибирає продукт собі до душі і перевагам, вони є з різними спеціями, добавками, в основному це томати, морква, цибуля, іноді може бути болгарський перець.
Кабачкова ікра дуже вигідна тим, що її можна намазати на хліб, на бутерброди і при цьому бути впевненим у тому, що ви не наберете зайвих кілограмів.

Калорійність кабачкової ікри незначна, тому її радять, є дієтологи при дієтах, годуючим мамам, хоч вони і бояться, що у дітей розпочнуться кишкові кольки, але це не так. Корисно і безпечно смажити кабачки для ікри на рафінованій олії або топленому вершковому маслі. Можна приготувати кабачкову ікру ще корисніше, відправивши приготовлену масу для майбутньої ікри в аерогриль, так вона збереже ще більшу кількість вітамінів.

Оскільки калорійність кабачкової ікри майже непомітна, дієтологи рекомендують її вживати разом з м’ясними стравами, гарнірами, оригінальним рішенням буде також використовувати кабачкову ікру для салатів. Дітям шкільного віку вживати кабачкову ікру можна, але не більше 150 грам на день. Кабачкова ікра є одним з найбільш дієтичних продуктів, оскільки калорій у ній майже немає, всього 90.

Кабачкова ікра калорійність

Стаття взята з:


You May Also Like