Калорійність яйця, чим корисні курячі яйця для схуднення і здоров’я, калорійність 1 яйця

Калорійність яйця, чим корисні курячі яйця для схуднення і здоров'я, калорійність 1 яйця

Яйця відмінне джерело поживних речовин. Яйце містить білок, жири, вуглеводи, практично всі необхідні нам вітаміни і мікроелементи.

Яйце унікальний продукт, який засвоюється організмом на 97-98%.

Калорійність яйця безпосередньо залежить від його розміру.

Нижче наведено приблизні значення:
калорійність cредняя яйця 70 ккал,
велике куряче яйце 80 ккал,
дуже велике яйце 90 ккал. Яйце складається з білка та жовтка.

Білок яйця містить всі необхідні для росту і життєдіяльності людини амінокислоти, при цьому він засвоюється нашим організмом майже на 100%. Білок середнього яйця містить
17 ккал (калорійність білка становить приблизно чверть від загальної калорійності яйця) і майже не містить жири.

До складу курячого яєчного білка входять: вода (85%), білки (12,7%), жири (0,3%), вуглеводи (0,7%), ферменти (протеаза, діпепсідаза, діастаза),.
Жовток яйця також містить білки, а також жири, вуглеводи, вітаміни, в тому числі кальцій, залізо, марганець, цинк, вітаміни A, E, групи В. Калорійність жовтка середнього яйця становить приблизно
50-55 ккал. Жовток середнього курячого яйця містить приблизно: білок 2. 7 г, вуглеводи 0. 61 г, жири 4. 51 м. Вміст жирних кислот у жовтку: поліненасичені жирні кислоти 18%, мононенасичені жирні кислоти 52%, насичені жирні кислоти 28%.

Жовток яйця містить холестерин в середньому 210 мг. Проведені в останні роки дослідження показали, що холестерин яйця врівноважується лецитином і тому безпечний, якщо у вас нормальний рівень холестерину.

Але якщо у вас підвищений рівень холестерину, жовток в раціоні треба обмежити.
При цьому не варто вживати жовток яйця одночасно з іншими жирами тваринного походження, трансжирами.


Також подбайте, щоб у вашому раціоні було достатньо, яка виводить холестерин. Живильні корисні речовини, що містяться в яйці, легко і практично повністю засвоюються організмом.
Яйця містять речовини, корисні для кровотворення. Містяться в курячому яйці і речовини, що захищають очний нерв, що перешкоджають утворенню катаракти. Лецитин, що міститься в жовтку яйця, підвищує розумову працездатність, корисний для зміцнення пам’яті.

У тих, хто регулярно вживає яйця, здорові кістки і міцні зуби.
У яйці міститься вітамін молодості та краси вітамін E. Яйця стимулюють імунну систему і допомагають схуднути. Докладніше про те, як застосовувати
яйця для схуднення:. Дивіться також: і його корисні властивості.

Калорійність 1 яйця

Посилання на оригінал.