Калорійність яєчні, яєчня з 1 яйця калорійність

Більшість людей починають свій робочий день з яєчні, т. к. вона швидка і проста у приготуванні, а також досить ситна. Це пояснюється наявністю високих калорій в ній. Судіть самі,
калорійність яєчні становить 232 ККалорії на 100 гр. , Зовсім непогано для сніданку, відмінний заряд енергії.

Цей результат калорійності вірний для яєчні з двох яєць, відповідно калорійність яєчні з 1 яйця близько 116 ККалорії, калорійність яєчні з 3 яєць 348 ККалорії і т. д. А якщо використовувати добавки: бекон, сир, овочі, ковбаса і т. д., то калорії в цьому випадку збільшаться, але про це пізніше.

Яєчний жовток вважається одним із найцінніших продуктів, в якому повністю відсутній жир і холестерин, і який легко засвоюється нашим організмом. У яєчному жовтку міститься близько 12% лецитину, поліненасичених жирів, білків і каротину, завдяки якому жовток має жовтувате забарвлення. Яйця багаті протеїном, амінокислотами, вітамінами, мікроелементами і антиоксидантами.

Звичайно, є яєчню без будь-якого гарніру вже на третій раз просто набридає, тому якщо додати пару шматочків ковбаси бурхливий апетит забезпечений. До того ж, яєчня непримхливе блюдо і з ним можна їсти будь соуси, гарніри і т. д. Як вже говорилося вище, калорійність такої яєчні різко змінюється, тому запам’ятайте нижче наведені дані. Калорінйость яєчні з різними добавками на 100 гр.

:
з помідорами 167 Ккал. з помідорами і сиром 197 Ккал. з ковбасою 260 Ккал. з помідорами і солодким перцем 120 Ккал. з морквою і цибулею 153 Ккал. з грибами 110 Ккал. з беконом 350 Ккал. з сиром 243 Ккал. При регулярному споживанні цього продукту підвищується інтелект, здоров’я організму підтримується на хорошому рівні.
Оскільки яйця є низькокалорійним продуктом, то люди, які регулярно їх споживають, не ризикують набрати зайву вагу. Потрапляючи в шлунок і контактуючи з ферментами, яйця виробляють білок, який блокує гормон ангіотезін, що підвищує кров’яний тиск і звужує судини. З цією роботою краще справляються смажені яйця, ніж варені.

Незважаючи на численні корисні властивості, цим продуктом не варто зловживати.
Яйця протипоказані людям страждаючим алергією, захворюваннями печінки, і малюкам, яким не виповнилося 2-х років.


Яєчня з 1 яйця калорійність

Прочитати статтю повністю.