Японська дієта 13 днів — меню і опис

Японська солі дієта отримала таку назву через те, що прийшла до нас з Японії. Вона не має нічого спільного з японською кухнею, що відрізняється переважанням морепродуктів і рису, і знайомої нам по різного виду кафе, барам і ресторанам, в який подають суші.

Японська солі дієта 13 днів має обмежений термін використання і розрахована, як видно з її назви, всього на 13 днів. Є варіант і на 14 днів, але він практично нічим не відрізняється від 13 денний.

Вважається, що слідуючи японської солі дієті, можна перебудувати обмін речовин організму і змусити його працювати в більш високому ритмі. Прискорений обмін речовин сприятиме зменшенню ваги і утриманню його в перебігу декількох років після зниження. а значить загальному поліпшенню стану здоров’я.

Слідуючи японській дієті заборонено вживати цукор і сіль, вироби з борошна та алкогольні напої. Воду або мінеральну (столову) воду можна і потрібно вживати в необмежених кількостях.

Для досягнення позитивного результату від японської дієти необхідно дуже строго виконувати всі рекомендації і послідовність прийому продуктів.

Рекомендації по японській дієті без солі

Я раджу Вам перед тим, як «сісти» на японську дієту, налаштуватися психологічно. Постійно уявляйте, як Ви скинете зайві кілограми і станете більш стрункими і «повітряними» через 2 тижні.

За кілька днів до дієти поступово знижуйте калорійність раціону і починайте вживати більше овочів і фруктів, при цьому обмежуючи кількість солі.

Під час японської дієти відбувається сильне зневоднення організму, з цього намагайтеся пити якомога більше звичайної чистої або столової мінеральної води. Випивайте не менше півтора літрів води в день.

Якщо хочете отримати результат, дотримуйтесь усіх меню: не замінюйте продукти і не міняйте їх кількість.

У період застосування «Японки» заборонено вживати:

1. Сіль, так як вона сприяє затримці в організмі зайвої рідини.

2. Цукор, через те, що він легко перетворюється в жирові накопичення і заважає спалюванню жирів

3. Хліб, особливо білий, так як він містить у своєму складі багато вуглеводів.

4. Алкогольні напої. Алкоголь по калорійності лише трохи поступається жиру і впливає гнітюче на всі процеси, що протікають в організмі.

Окрема порада молодим матусям: категорично не раджу застосовувати японську дієту, якщо Ви годуюча мати. Дочекайтеся моменту, коли малюк вже не потребуватиме в материнському молоці.

Хоча я і противник полівітамінів, але раз вже Ви, під час дієти, не можете отримувати достатню кількість вітамінів і мінеральних речовин з продуктів, приймайте «хімічні» вітаміни з аптеки, інакше стан Вашої шкіри, волосся і нігтів погіршиться.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:

З цим читають

  • Японська дієта — 7 днів без солі

    Зараз розроблено величезна кількість програм схуднення, тому вибрати для себе найбільш комфортну дієту не складе великих труднощів. Достатньо ефективною та безпечною для здоров’я є японська дієта…

  • Японська дієта на 14, 13 і 7 днів меню, відгуки та результати схуднення

    3.4 Незважаючи на велику популярність, японська дієта для схуднення — це зовсім не екзотичний набір продуктів, які необхідно розподілити на добу або 1-2 тижні. Навпаки, в раціоні дієти більше пер…

  • Без солі дієта основні принципи, рецепти і меню

    Щоб мати гарну фігуру багато жінок вдаються до всіляких методів схуднення — сюди відносяться різноманітні дієти і голодування, розвантажувальні дні і заняття спортом, схуднення за допомогою всіля…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *