Як зробити ямочки на щоках – відповідь є

Ямочки на щоках виглядають дуже завзято, додаючи зовнішності отаке юнацьке бешкетництво. Можливо, з цієї причини багато жінок замислюються про те, як зробити ямочки на щоках. Пропонуємо розібратися в цьому питанні.

Багато дівчат мають ямочки на щоках від природи, інші задумаються про те, чи можна їх зробити самостійно.

Походження ямочок на щоках

Думка медиків з приводу ямочок на щоках розходиться з переконанням дівчат, прагнучих їх дістати. У медицині ямочки на щоках вважаються досить рідкісним генетичним дефектом.

Він пов’язаний з роздвоєнням лицьовій м’язи, що відповідає за формування посмішки. При цьому відбувається зрощення підшкірного жиру з шарами м’язів, що знаходяться нижче м’язи “посмішки”. Тому під час посмішки цю ділянку щоки затягується вглиб, у зв’язку з чим і виникають ямочки на щоках.

Ямочки на щоках часто зустрічаються у дітей до тих пір, поки вилична м’яз нерозвинена. Але в міру її подовження, у багатьох ямочки поступово зникають.

У деяких випадках спостерігається ямочка лише на одній щоці, тоді як на іншій щоці вона відсутня.

Способи створення ямочок на щоках

Багато людей вважають ямочки на щоках одним з явних ознак жіночої привабливості. Саме тому медикам часто задають питання: як зробити ямочки на щоках?

На жаль, досягти цього ефекту в домашніх умовах неможливо. Ямочки на щоках можна отримати тільки після пластичної операції під назвою “Дімпл-ектомія”.

Пластичний хірург в першу чергу визначає місце знаходження майбутніх ямочок, їх розмір і форму. Цю операцію можна виконати незалежно від будови щік, їх повноти.

Вирішивши вдатися до допомоги пластичного хірурга, пам’ятайте, що це необоротна операція. При необхідності можна буде виконати повторну операцію, але повністю усунути ямочки на щоках не вдасться. Вони стануть лише трохи менше.

Ця операція виконується наступним чином. Спочатку на зовнішній стороні щоки хірург відзначає місцеположення майбутньої ямочки. Після місцевої анестезії з внутрішньої сторони щоки виконується розріз слизової оболонки. Спеціальним інструментом хірург видаляє жирові відкладення.

Потім за допомогою хірургічної нитки виконується стягання м’яких тканин, що призводить до формування ямочок.

Операція займає не більше години, і відразу після її завершення пацієнт може повернутися до звичного для нього способу життя.

Післяопераційний період

Коли ефект анестезії проходить, біль практично відсутня. При необхідності можна прийняти будь знеболюючий препарат, що продається без рецепта. Проте відчуття дискомфорту в ротовій порожнині деякий час буде зберігатися. До цього потрібно бути готовою. Протягом перших днів після операції слід утриматися від прийому їжі, що вимагає ретельного розжовування.


До повного заживання розрізу необхідно регулярно полоскати рот антисептичними розчинами. Іноді лікар прописує прийом антибіотиків.

Протягом перших трьох тижнів ямочки на щоках будуть видні постійно. До того часу, як хірургічна нитка розсмокчеться, ямочки будуть виявлятися лише під час посмішки.

Також будьте готові до того, що в результаті операції обсяг щік зменшиться, а обличчя стане більш худим.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Як зробити масажну плитку своїми руками

    Як зробити масажну плитку своїми руками Реклама від Google Не всім дівчатам ще відомо про таку чудову продукті як масажні плитки. А тим часом це прекрасний засіб, яке можна використовувати не т…

  • Як зробити карамель з цукру в якості вдалого доповнення до десертів

    Слово “карамель” у перекладі з латини “цукрова тростина”. Ймовірно, що солодку тягучу масу в старі часи отримували саме з білого золота . Так колись називали тростинний цукор. Зараз люди вміють…

  • Як зробити торт без випічки

    Оригінальні десерти, торти без випічки – Велика домашня Як зробити шоколадне печиво без запікання. – YouTube Хочу спробувати зробити. Вишневий торт без випічки – Baby У сем році Нечестивого царя…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =