Як знизити витрати на електроенергію та опалення

У Артеме відбулася презентація і відкриття експозиції з енергоефективності та зеленої енергетиці.

Чи багато хто з вас замислюються про те, скільки ми платимо за електрику? Як правило, таких людей небагато. У радянські часи ціна на електрику була символічною, та й тепер це далеко не основна стаття витрат домашнього бюджету. Тим часом витрати на електроенергію, як і на інші комунальні послуги, з кожним роком зростають, і їх вплив на гаманець стає дедалі відчутнішими.

Як же уникнути зростання цих витрат? Загальний рецепт відомий – треба економити. Але до цього доходить не завжди. Та й як не економ, а жити все-таки треба. Тому потрібно шукати рецепти того, як зробити своє життя більш економною, але при цьому не на шкоду власному комфорту. І це цілком можливо, хоча і вимагає певних зусиль.

Експозиція у виставковому центрі “Галерея” міста Артема показує різне обладнання та розповідає про способи заощадження енергії та ресурсів. Виставка задумана як своєрідний інформаційний центр енергоефективності, відвідавши який люди можуть дізнатися про те які практичні кроки вони можуть зробити з користю для себе вже сьогодні.

Каже Петро Шаров, директор Далекосхідного фонду екологічного здоров’я: “Енергоефективність – це один їх хороших прикладів подвійний вигоди: люди можуть заощаджувати свої гроші і в той же час зменшувати свій вплив на природу. Зниження споживання електроенергії веде до зменшення її виробництва, а значить і викиду шкідливих забруднюючих газів. Це покращує стан навколишнього середовища, а значить і нашого здоров’я. У тому, що представлено на виставці, немає нічого надприродного – це просто сучасні технології. Але багато хто ще не знають про їх існування або про те як правильно їх застосовувати. Для цього ми і створюємо такий інформаційний центр, один з перших на Далекому Сході “.

Матеріали експозиції і представлена ​​інформація корисні широкому колу людей, адже всі користуються електрикою, опаленням та іншими видами ресурсів. Дуже великий ефект може дати застосування сучасних технологій організаціями. Наприклад, оснащення приміщень енергоефективними системами освітлення дозволяє в 10 разів знизити витрати на електроенергію. Використання “сонячного опалення” дозволяє знижувати в 2-3 рази витрати ресурсів у порівнянні з традиційним опаленням. Правильне використання “зеленої енергії” може забезпечити електрикою непідключеного до загальної мережі будинки, котеджі, виробничі будови. Як це все працює, і які можливості дають сучасні технології, представлено на презентації. Крім експонатів – зразків енергоефективного обладнання на виставці представлені інформаційні плакати по зеленої енергії: вітряної, сонячної і системах сонячного опалення та гарячого водопостачання.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

  • Вікна Черкаси – Як платити менше за опалення та електроенергію


    Як платити менше за опалення та електроенергію? Ми знаємо рецепт! Ми живемо у складний час, коли ціни на енергоресурси зростають щодня. З жахом ми отримуємо платіжки на ЖКГ і думаємо, як платити…

  • Як знизити рівень лейкоцитів у крові, при якій інфекції рівень лейкоцитів підвищений

    Як знизити рівень лейкоцитів у крові, при якій інфекції рівень лейкоцитів підвищений? Нам буде потрібно: Виявлення причини лейкоцитозу Лікування Отже, виконуємо стежать дії і отримуємо 100% резул…

  • 8 кращих способів, як знизити апетит

    Протягом останніх років я чула багато речей, які нібито допомагають знизити апетит, але сьогодні я хочу розповісти вам про вісім з них, які фактично були доведені, що працюють, і не є міфами. Отж…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − three =